Įmonių sąrašas

Iremas, UAB

Jonalaukio k., 55296 Jonavos r.

(8 349) 56742
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 349) 56742
Tinklalapis
www.iremas.lt
El. paštas
market@iremas.lt
Generalinis Direktorius
Edmundas Damaševičius
Įmonės kodas
256906220
PVM kodas
LT569062219

Darbo laikas

Pirmadienis
7.00-16.15
Antradienis
7.00-16.15
Trečiadienis
7.00-16.15
Ketvirtadienis
7.00-16.15
Penktadienis
7.00-13.30

Iremas, UAB

UAB "IREMAS" įkurta 1998 m. Tai viena iš pajėgiausių ir patikimiausių pramonės įrenginių montavimo, projektavimo ir remonto paslaugas teikiančių įmonių Lietuvos Respublikoje. Visiems vykdomiems darbams įmonė turi kvalifikuotą personalą, įrangą, technologijas, reikiamus leidimus ir licenzijas. "Iremas" sėkmingai teikia paslaugas ir užsienio klientams.
UAB „IREMAS“ Atlieka metalo konstrukcijų, vamzdynų, aukšto slėgio garo katilų ir kitų slėginių indų, turbinų, kompresorių, siurblių, ventiliatorių, kėlimo ir transportavimo įrenginių, pramoninių šaldymo įrenginių remontą, projektavimą ir montavimą, įvairių įrenginių balansavimą. Taip pat gamina slėginius indus, vamzdynų ir metalo konstrukcijų mazgus ir detales, įvairias detales ir mazgus pramonės įrenginiams, šilumokaičius, slydimo guolius (paliejant juos babitu), krumpliaračius.
METALŲ BANDYMŲ LABORATORIJA Akredituota atlikti visų grupių potencialiai pavojingų įrenginių, kitų įrenginių, metalinių konstrukcijų pagamintų iš lakštų, vamzdžių ir kitų valcuotų profilių metalo, metalo gaminių bei virintinų jungčių vidaus bei išorės defektus neardomosios kontrolės metodais – skverbikliais (PT), radiografiniu (RT), ultragarsiniu (UT) ir apžiūrimuoju (VT); atlikti lakštų, vamzdžių ir kitų valcuotų metalų tempimo ir kiečio bandymus, virintinų jungčių skersinio tempimo, lenkimo ir kiečio bandymus bei metalų storio matavimus ultragarsiniu metodu.
FILIALAS „LETENERGA“ Atlieka pramoninių, visuomeninės paskirties, gyvenamųjų pastatų, elektros inžinerinių, telekomunikacinių, apsauginių, gaisrinių sistemų įrengimą, paleidimą, derinimą. El. variklių, generatorių, galios ir matavimų transformatorių, automatinių išjungėjų, jungtuvų iki 10 kV įtampos, remontą, bandymą, el. matavimus; kabelių gedimo vietos nustatymą; bandymus ir matavimus kintamos, nuolatinės ir LŽD iki 60 kV įtampos; elektros apsauginių priemonių bandymus.
FILIALAS „ KELMERTA“ Atlieka kėlimo mechanizmų remontą ir priežiūrą, metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybą; metalų apdirbimą, pramoninių įrenginių montavimą; vidaus degimo variklių remontą, priežiūrą ir diagnostiką; kuro aparatūros remontą, priežiūrą ir diagnostiką; siurblių ir kompresorių remontą; laivų techninę priežiūrą ir remontą; uosto pagalbinio laivyno remontą; žemės ūkio mašinų, automobilinio transporto remontą ir priežiūrą.
PANEVĖŽIO FILIALAS Atlieka nestandartinių įrenginių skirtų automobilių gamybos, medienos apdirbimo, baldų gamybos, popieriaus gamybos įmonėms, gamybą ir surinkimą pagal užsakovo pateiktus brėžinius; juostinių, ritininių, grandininių ir pakabinamų transporterių, ir transportavimo sistemų gamybą ir surinkimą; įvairių plieninių konstrukcijų ir gaminių gamybą įskaitant surinkimo, suvirinimo, mechaninio apdorojimo ir dažymo technologijas.
FILIALAS PROJEKTŲ CENTRAS
Atlieka pramonės, energetikos, viešojo naudojimo, gyvenamųjų ir kitokios ūkinės veiklos pastatų, inžinerinių tinklų projektavimą, statybinę techninę priežiūrą, projektų valdymą.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas