Įmonių sąrašas

Jung Vilnius, UAB

Senasis Ukmergės kel. 12, Užubalių k., 14302 Vilniaus r.
(8 5) 2361919
Atsidarys 8.00
18 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2361919
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2361917
Direktorius
Raimundas Skurdenis
Įmonės kodas
111792793
PVM kodas
LT117927917
Atsiskaitomoji sąskaita
LT63 7044 0600 0702 3704
AB SEB bankas
Registracijos data
2003.01.03
Darbuotojai
29 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
6521,1 € (2020 gruodis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-16.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Jungikliai gražiam interjerui
Profesionalios išmaniųjų namų sistemos
Bevielės išmaniųjų namų sistemos
Vokietijos bendrovė Albrecht Jung GmbH & Co – tai šimtametes tradicijas puoselėjanti elektros instaliacijos gaminių ir protingų namų sistemų gamintoja. JUNG vardas bei prekės ženklas populiarus ir pasaulyje pripažįstamas kaip vienas rinkos lyderių.

Visa produkcija gaminama Vokietijoje, dviejose gamyklose Šalksmiūlėje ir Liūnene, todėl įmonei suteiktas Vokietijos techninės priežiūros įmonių susivienijimo TÜV Nord sertifikatas „Made in Germany“. Tai įtikimai patvirtina įmonę nuosekliai siekiant patikimumo, novatoriškumo ir kliento poreikių paisymo – savybių, kurias brangina viso pasaulio architektai, interjero dizaineriai, elektros įrangos bei pastatų automatikos diegėjai ir vartotojai. Bendrovės produktų paletę sudaro daugiau kaip 9000 skirtingų gaminių. Jai būdinga dizaino įvairovė ir techninių sprendimų gausa leidžia patenkinti visus šiuolaikinės elektros instaliacijos bei estetinius poreikius. Produktai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno, aliuminio, duroplasto, stiklo, žalvario ir kitų. 67 pasaulio šalyse veikiančios 18 dukterinių įmonių bei prekybos partnerių aprūpina vartotojus pageidaujama JUNG produkcija ir teikia visapusiško aptarnavimo paslaugas.

Viena iš Albrecht Jung GmbH & Co dukterinių įmonių „JUNG Vilnius“ Lietuvoje veikia nuo 2003 metų gruodžio 3 dienos. Pagrindinė jos veikla – JUNG produkcijos platinimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Moldovoje, taip pat Centrinės Azijos valstybėse – Kazachstane, Armėnijoje, Gruzijoje, Azerbaidžane, Uzbekijoje, Tadžikijoje, Kirgizijoje, Turkmėnijoje.

Siekiant maksimaliai sutrumpinti produkcijos tiekimo laiką, „JUNG Vilnius“ sandėlyje laikomos gausios populiariausių JUNG gaminių atsargos – nuo standartinių iki prabangaus dizaino jungiklių ir išmanaus namo prietaisų, taip užtikrinant efektyvų ir greitą tiekimą.

Įmonės patalpose įrengtose mokymų salėse bei KNX laboratorijoje reguliariai mokomi aptarnaujamo regiono šalių specialistai. Rengiami seminarai apšvietimo sistemų, žaliuzių ir radiobangio „eNet“ valdymo bei KNX temomis. Baigus KNX kursus, suteikiamas visame pasaulyje pripažįstamas tarptautinis KNX sertifikatas.

Vilniaus pašonėje visiškai naujai įrengtas „JUNG Vilnius” biuras – gamintojo vizitinė kortelė, paverčianti jį vienu išmaniausių pastatų ne tik Lietuvos, bet ir aplinkinių šalių mastu. Didžioji dalis pastate vykstančių procesų – nuo apšvietimo, klimato kontrolės iki garso sistemų, žolės laistymo sistemos yra automatizuoti, taip siekiant realiai pademonstruoti šiuolaikinės pastatų automatikos veikimo principus ir plačias pritaikymo galimybes.

Taip pat „JUNG Vilnius“ biure yra įrengtas vienintelis toks Lietuvoje protingo namo sistemų salonas, t. y. realus gyvenamasis butas ir viešbučio kambarys, taip pat didžiausia jungiklių ekspozicija Rytų Europoje.

„JUNG Vilnius“ visuomet laukiami projektuotojai, architektai, interjero dizaineriai, protingo namo sistemų diegėjai ir patys vartotojai. Jiems sudaroma galimybė gyvai apžiūrėti produkcijos pavyzdžius, pasikonsultuoti, taip pat nemokamai suteikiami katalogai ar produkcijos pavyzdžiai.

Daugiau apie JUNG ir gaminius galima sužinoti tinklapyje www.jung.lt bei www.facebook.com/JUNG.Vilnius. Įmonė valdo dukterines

įmones Rusijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje, turi po kelis prekybos partnerius kiekvienoje iš aptarnaujamų regiono šalių („JUNG Vilnius“ tiesioginės prekybos nevykdo).

Lietuvoje JUNG produktais prekiaujančių bei sistemas diegiančių įmonių kontaktus rasite: www.kontaktai.jung.lt
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge