Įmonių sąrašas

Langorama, UAB

Dūmų g. 3 (Naujoji Vilnia), 11119 Vilnius

(8 605) 68427
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 605) 68427
Tinklalapis
www.langorama.lt
El. paštas
langorama7@gmail.com
Direktorius
Anatolij Lubinskij
Įmonės kodas
304195091
PVM kodas
LT100010096012

Langorama, UAB

Šarvuotos durys: Mūsų įmonė jau daug metų gamina ir montuoja įvairios paskirties šarvuotas duris ir yra sukaupusi daug patirties šioje srityje. Mes galime pasiūlyti jums šarvuotas buto duris, lauko duris, laiptinių duris, specialios paskirties metalines duris pramoninėms patalpoms, sandėliuko duris ir t.t. Metalinių durų konstrukcija yra tvirtesnė nei medinių. Kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys visiškai nesikraipo, darinėjant nekliūva, puikiai tarnauja ilgą laiką. Naudojant specialius dažus bei plokštes, tinka lauko sąlygomis.
Plastikiniai langai: IDEAL 4000- tai naujos kartos profiliai, jau šiandien atitinkantys reikalavimus, kurie langams bus taikomi ateityje. Čia pati šiuolaikiškiausia technika suderinama su didžiausiu gyvenamojo būsto komfortu. Profilio konstrukcija ir didelės kameros su plieniniais tvirtinimais garantuoja optimalius statinius parametrus ir suteikia galimybę įrengti didelių matmenų langus.
IDEAL 7000- Profilių serija paremta patikrintu ir klientų labai gerai įvertintu sprendimų deriniu – išorinis sandarinimas su 80 mm pločio šešių kamerų rėmų sistema. Projektuojant ypač didelis dėmesys buvo skirtas profilio stilingumui ir terminei izoliacijai.Šiuolaikiškas „soft-line“ stilius ir subtilios nuosklembos, suapvalintos linijos suteikia langams naujovišką ir harmoningą išvaizdą, o 80 mm įrengimo gylis garantuoja optimalius terminės ir akustinės izoliacijos parametrus.
IDEAL 8000- tai naujas firmos aluplast pasiūlymas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas šiluminių ir akustinių parametrų sumažinimui. Tai tapo įmanoma serijoje „Ideal 8000“ padidinus profilių įrengimo gylį iki 85 mm, padidinus profilių kamerų skaičių ir įrengus tris sandariklius. Šioje sistemoje dėl praplatinto griovelio, į kurį statomi stiklai, galima naudoti energiją taupančius stiklo paketus, ir įrengti langus, kurių šilumos laidumas labai mažas
Žaliuzės, roletai: prekiaujame kokybiškomis langų uždangomis: roletais, žaliuzėmis, bei tinkleliais nuo vabzdžių.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas