Įmonių sąrašas

Laureka, UAB

Šaltkalvių g. 72-81 (Naujininkai), 02174 Vilnius

(8 682) 70626
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 682) 70626
Tinklalapis
www.laureka.lt
El. paštas
uab.laureka@gmail.com
Direktorė
Zina Laureckė
Įmonės kodas
302244294

Laureka, UAB

ATLIEKAME ŠIUOS PASTATŲ KADASTRINIUS MATAVIMUS (INVENTORIZACIJĄ):
NAUJŲ PASTATŲ: gyvenamųjų - butų, namų, sodo namelių ir pan. ; negyvenamųjų - palėpių, rūsių, garažų, sandėliukų ir kt.; taip pat nebaigtos statybos, pvz. atliekami pastato pamatų kadastriniai matavimai, norint įregistruoti nebaigtą statybą.
FIKSUOJANT STATINIŲ PAKITIMUS, t.y., kai: pakeistas pastato, buto, patalpų baigtumas (baigtumo procento tikslinimas); pakeista pastato, buto, patalpų paskirtis; padalinti, sujungti, atidalinti pastatai, butai, patalpos; registruojant neįrengtą palėpę; kai reikalingas neįrengtų pastogių/ palėpių, rūsių dalių paskaičiavimas; atlikta turto objektų amalgamacija (atidalijama neformuojant atskiro objekto, o sujungiama su greta esančiu objektu); pastatas nugriautas.
Kadastrinius matavimus atlieka ir kadastro (inventorines) bylas formuoja kompetentingi matininkai, GREITAI IR KOKYBIŠKAI JUMS PATOGIU LAIKU: ir vakarais, ir savaitgaliais!
RUOŠIAME DOKUMENTUS SODO NAMELIAMS PRIDUOTI/ ĮTEISINTI: atliekame sodnamių pridavimui reikalingus kadastrinius matavimus ir užpildome statinių užbaigimo deklaracijas VĮ "Registrų centras" (kai registruojamas pastatas iki 80 m ).
Taip pat ORGANIZUOJAME statybos užbaigimo procedūras pagal teisės aktus, kitaip žinomas kaip statybų (užbaigtų, nebaigtų ) pridavimas / NAMŲ PRIDAVIMAS Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos.
Parengiame deklaracijas, pažymas, tvirtinamas Statybos inspekcijoje.
Užsakome reikiamas paslaugas, dokumentus “namų pridavimui”, tokius, kaip požeminių inžinerinių tinklų kontrolinės geodezinės nuotraukos, statinių geodezinės nuotraukos, pastatų energinio naudingumo sertifikatas.


daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Akvilė
2016.07.07
Operatyvumas, tikslumas, sąžiningumas. Labai patenkinta atliktu darbu. Sėkmės darbuose :)
Naudingas (0)
Pranešti
Ona
2014.10.27
Dirba greitai, bendrauja betarpiškai, kadastrinių matavimų kainos-protu suvokiamos.
Naudingas (0)
Pranešti
R.
2014.02.24
Ieškodami matininkų, pasirinkome "Laureka" dėl aiškaus, žmoniško paaiškinimo, kaip tvarkytis su visais popierizmais. Matininkė Zina be problemų atvyko vakare išmatuoti mūsų namo, nereikėjo vidury dienos atsiprašinėt iš darbo. O kai kadastrinę bylą gavom praėjus kelioms dienoms po matavimų ir dar už tokią gerą kainą lyginant su kitose matininkų firmose nurodytomis sumomis...Rekomenduojame!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas