Įmonių sąrašas

MV Steel group, UAB

Nemajūnų g. 19B (Petrašiūnai), 52449 Kaunas

(8 37) 328200
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 328200
Tinklalapis
www.mvsteelgroup.lt
El. paštas
edvinas@mvsteelgroup.lt
Direktorius
Rimantas Vyšniauskas
Įmonės kodas
125813728
PVM kodas
LT258137219

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

MV Steel group, UAB

Uždaroji akcinė bendrovė „MV STEEL GROUP“ buvo įkurta 2001 metais. UAB „MV STEEL GROUP“ padaliniai yra Vilniuje ir Kaune. Taip pat veikia dukterinė įmonė Maskvoje „MV GROUP“. Įmonė specializuojasi sekančiose srityse:
NERŪDIJANČIO PLIENO PREKYBA.
Įmonė specializuojasi didmeninėje bei mažmeninėje nerūdijančio plieno prekyboje Lietuvoje. Nerūdijančio plieno asortimentas tai - šalto, karšto valcavimo įvairių specifikacijų lakštai, ritiniai, vamzdžiai, strypai, kampuočiai, virinimo viela, kt. Pagrindinės patalpos yra įsikūrę Kaune, Nemajūnų g. 19B. Mes tiekiame tik sertifikuotą produkciją atitinkančią visus kokybės reikalavimus. Mūsų siūloma produkciją jau žino bei plačiai naudoja Lietuvos plieno vartotojai. Firmos klientai - maisto perdirbimo (plienas naudojamas talpykloms, pieno aušintuvams, slėginiams indams ir pan.), statybos, dizaino, chemijos pramonės įmonės. Pagrindinės UAB „MV steel group“ sandėliavimo patalpos yra įsikūrę Kaune, Nemajūnų g. 19B. Mes tiekiame tik sertifikuotą produkciją atitinkančią visus kokybės reikalavimus. "MV STEEL GROUP“- jauna, bet sparčiai besiplečianti įmonė. Lietuvos rinkoje mūsų siūlomą produkciją jau gerai žino bei plačiai naudoja Lietuvos įmonės ir pavieniai vartotojai. Įmonės tikslas - užtikrinti kompetetingą klientų poreikių tenkinimą tiekiant aukštos kokybės produktą, optimaliomis kainomis bei suteikiant visas serviso paslaugas. „MV STEEL GROUP“- jauna, bet sparčiai besiplečianti įmonė. Lietuvos rinkoje mūsų siūlomą produkciją jau gerai žino bei plačiai naudoja Lietuvos įmonės ir pavieniai vartotojai. Įmonės tikslas - užtikrinti kompetetingą klientų poreikių tenkinimą tiekiant aukštos kokybės produktą, optimaliomis kainomis bei suteikiant visas serviso paslaugas.
KOMERCINIS SANDĖLIAVIMAS
Bendrus įmonės ir mūsų partnerių (klientų) tikslus įgyvendinam teikdami paslaugas 4000 m2 logistikos centre. Mūsų paslaugos: krovinių iškrovimas; prekių sandėliavimas; prekių pakavimas ir perpakavimas, rūšiavimas, komplektavimas, svėrimas, ženklinimas, etikečių – akcizinių lipdukų klijavimas, ekspertizės, parengimo transportuoti ir prekybinių sandorių įforminimo paslaugos.
UAB „MV Steel Group“ logistikos srityje dirba daugiau nei 8 metus, įmonės darbuotojai puikiai išmano krovinių importo, eksporto bei tranzito teisinę bazę, specifinių produktų gabenimo tvarką, dokumentaciją. Sukurta ilgalaikio bendradarbiavimo ir partnerystės sistema su daugeliu Azijos, Europos ir NVS šalių įmonių. UAB „MV Steel Group“, turėdama patogioje vietoje esantį logistikos centrą, patyrusius darbuotojus, patikimus partnerius ir gausų paslaugų pasirinkimą, sugeba savo klientams teikti greitas ir kokybiškas krovinių vežimo ir priežiūros paslaugas. Transportavimo maršrutų sudarymas, logistika; transportavimas nuo durų iki durų; techninės galimybės, tarifai, vežėjų, uostų, terminalų ir sandėlių prekybinės sąlygos; eksporto-importo muitinės reikalavimai; muitinės tarpininkavimas; dokumentų forminimas pagal visus reikalavimus visoms dalyvaujančioms šalims – siuntėjams, vežėjams, muitinei, uostams, terminalams ir t.t. savo įpareigojimų vykdymui mes naudojame sekančius bazinius elementus: visos sistemos koncepcija; vadyba ir koordinavimas; krovinio kontrolė kelyje; informacinis aprūpinimas.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas