Įmonių sąrašas

Masana, UAB

Ajerų g. 1, 99112 Šilutė

(8 655) 85926
    Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 655) 85926
Vadovas
Deividas Mauricas
Įmonės kodas
304033189
PVM kodas
LT100010882719

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Masana, UAB

Apšiltinimas eko vata
Vidaus ir lauko apdaila
Tinkavimas
Mūsų individuali veikla yra sukaupusi didelę patirtį lauko ir vidaus apdailos darbu srityje, pasisėmusi daug patirties Europoje bei Skandinavijoje. Per savo gyvavimo metus mes įrengėme, apdailinome ir restauravome daugybę namų ir įvairios paskirties pastatų. Mūsų specialistai dirbo ir tebedirba visuomeniniu ir individualiu požiūriu objektuose, sėkmingai rekonstruoja, renovuoja ir remontuoja visuomeninius, gamybinius bei gyvenamuosius statinius, atlieka pilną interjero įrengimo ir apdailos, namų ir pastatų šiltinimo, bei remonto darbus.
Bendrovės tikslas – optimaliai tenkinti užsakovų poreikius, derinti interesus, aplinkosaugos reikalavimus, statyti kokybiškus, patikimus, estetiškus ir klientų lūkesčius bei Europinius kokybės reikalavimus atitinkančius objektus pagal šiuolaikinę technologiją ir įgyti užsakovų pripažinimą.
Misija - vystyti bendrovės veiklą, siekiant tenkinti klientų lūkesčius, panaudojant profesionalius įgūdžius, aukštą darbuotojų kvalifikaciją, naujausias technologijas, gerinant aplinkos apsaugą, tuo būdu keliant šalies ekonominį lygį ir įvaiz
daugiau...