Įmonių sąrašas

Oridijaus baldai, UAB

B. Mejerytės g. 5A, Bazilionai, 80162 Šiaulių r.
(8 600) 77688
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 600) 77688
Tinklalapis
www.obaldai.lt
El. paštas
info@obaldai.lt
Direktorius
Oridijus Nosys
Įmonės kodas
303028723
PVM kodas
LT100007623117

Veiklos aprašymas

Gamyboje išvystėme ir įdiegėme daugelį operacijų, kurios lemia galutinę gaminio kokybę. Visą gamybos procesą (projektavimą, detalizavimą, surinkimą ir montavimą) prižiūri ir kontroliuoja vienas žmogus - tos srities specialistas. Tai yra svarbu, nes būtent tuo mes pasiekiame, kad užsakovas gautų TIKSLŲ ir KOKYBIŠKĄ gaminį.
Gaminame įvairius baldus: svetainės, prieškambario, virtuvės, vaikų kambario, ofiso, vonios, miegamojo spintas ir kt., bet labiausiai specializuojamėsVIRTUVĖS baldų gamyba.
VIRTUVĖ - tai populiariausia namų vieta, į kurią užsukame fiziškai ir emociškai pasistiprinti. Daugeliui šeimų virtuvė yra ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir valgomasis. Tad virtuvės įranga bei jos dizainas yra ypač svarbūs. Buitinė technika, plautuvė, spintelės turi būti išdėstyti taip, kad viskas būtų? „PO RANKA“. Virtuvės baldų apatinėse spintelėse reikėtų numatyti kuo daugiau stalčių ar metalinių krepšių, kuriuos atidarius galima matyti visą spintelės turinį. Tai palengvins pasiekti bet kurioje virtuvės baldų vietoje padėtą daiktą. Ruošdami maistą, jūs turite padaryti kuo mažiau judesių: pasilenkimų, pritupimų, žingsnių. Geras virtuvės baldų suplanavimas - padės jums nepavargti, pajusite tikrą maisto gaminimo malonumą. Suderintos spalvos, kokybiška ir patikrinta furnitūra, dizainas yra ypač svarbūs, todėl virtuvės remontą reikia pradėti nuo GERO VIRTUVĖS BALDŲ PROJEKTO!
Geriausia reklama - patenkinti klientai
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas