Įmonių sąrašas

Pardavimų sprendimai, UAB

Kauno g. 3A (Senamiestis), 01001 Vilnius
(8 655) 77789
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 655) 77789
El. paštas
ichtijandraskarpius@gmail.com
Direktorius
Ichtijandras Karpius
Įmonės kodas
304207704
PVM kodas
LT100010039810
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Denistata, UAB
0,2 km | Aguonų g. 19-215 (Naujamiestis), Vilnius
Didelė patirtis statybų sektoriuje
Atsižvelgiame į klientų norus
Išskirtinių darbų atlikimas
Nestandartiniai vidaus darbai
Mūsų komanda turi daug patirties statybinių darbų sektoriuje. Atliekame darbą kokybiškai ir greitai, o svarbiausia, visada atsižvelgiame į individualius klientų norus ir poreikius.
Balkonų Renovacija.LT
0,7 km | Naugarduko g. 34 (Naujamiestis), Vilnius
Balkonų/terasų įrengimas ir remontas
Paveldo objektų tvarkybos darbai
Hidroizoliacija, terasinės plytelės
UAB "Balkonų Renovacija.LT (kv. at. nr. 8206) specializuojasi balkonų, terasų įrengimo ir remonto bei paveldo objektų tvarkybos darbuose. Prekiaujame praktikoje patikrintomis poliuretano hidroizoliacinėmis medžiagomis ir terasinėmis grindų dangomis.
2,7 km | Krokuvos g. 8 (Šnipiškės), Vilnius
Individualių namų statyba
Monolitinių konstrukcijų darbai
Stogų remontas
Apdailos darbai
Remonto darbai
Renovacija
Aplinkos tvarkymas, apželdinimas
Genranga, visuomeniniai pastatai, gyvenamieji namai, apdailos darbai, aplinkos tvarkymo darbai, konstrukcijų stiprinimas, dažymo darbai, stogai, grindų dangų įrengimas, fasadų apdaila, betonavimo darbai, metalinės konstrukcijos, statybos darbai, namų statyba
Ramo pastoliai, UAB
2,4 km | A. Goštauto g. 8 (Naujamiestis), Vilnius
Vieninteliai PLETTAC atstovai Baltijos šalyse
Fasadiniai, moduliniai pastoliai, klojiniai jų nuoma ir pardavimai
Statybinių vagonėlių, konteinerių nuoma
Mobili tvora, aptvėrimai, nuoma
Bendrieji statybos darbai
Apdailos ir remonto darbai
„Ramo pastoliai“ – nedidelė, tačiau būtent dėl to itin lanksti ir greitai reaguoti gebanti komanda, kuri ne tik padeda išsirinkti Jūsų projektui tinkamiausius pastolius, klojinius, atlieka jų projektavimo darbus, bet klojinius, pastolius bei techniką pristato į statybos vietą. Visi įmonės siūlomi pastoliai ir technika yra tik iš patikimų gamintojų rankų. Vieninteliai PLETTAC atstovai Baltijos šalyse.
Garantuojame kokybę.
Aliumita, UAB
1,1 km | T. Ševčenkos g. 16A (Naujamiestis), Vilnius
Terasų stiklinimas.Terasų statymas
Aliuminiai, plastikiniai langai - durys, terasos
Balkonų stiklinimas, garažo vartai, šarvuotos durys
Gamyba, montavimas. 10 metų garantinė priežiūra
UAB „Aliumita“ įsikūrė 2008 metais Kaune. Įmonės darbuotojai turintys 15 metų gamybos ir montavimo patirtį. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – dažytų bei anoduotų aliuminio profilių konstrukcijų gamyba ir jų pardavimas. Taip pat įmonė pradėjo prekiauti plastikiniais langais, šarvuotomis durimis, garažo vartais ir aliuminio konstrukcijomis. Turėdami šiuolaikinius technologinius įrengimus ir patyrusį personalą, projektuojame ir gaminame pagal užsakovo brėžinius:
Langai ir durys;
Fasadai;
Žiemos sodai;
Balkonai ir lodžijos;
Pertvaros ir vitrinos.
Savo klientams ir partneriams mes siūlome:
aukščiausios kokybės gaminius;
geriausių Europos gamintojų patirtį bei praktiką;
palankias atsiskaitymo sąlygas;
gerą kokybės ir kainos santykį;
plačias visapusiško bendradarbiavimo galimybes.
Mums svarbiausia - parduodamos produkcijos kokybė, todėl atstovaujame tik pačius patikimiausius gamintojus iš Lietuvos bei užsienio.
Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla
1,9 km | Pakalnės g. 3 (Naujamiestis), Vilnius
Mokykloje rengiame komunalinio ūkio paslaugų darbuotojus - stalius, santechnikus, elektrikus
Ruošiame suvirintojus, elektromontuotojus, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų specialistus
Rengiame automobilių kėbulų remontininkus
Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla įsikūrusi 1946 metais gegužės 14 d. miesto centre. Per 70 mokyklos veiklos metus parengta ir išleista per 13500 kvalifikuotų darbininkų, kurie sėkmingai dirba Lietuvos Respublikos įmonėse, organizacijose, UAB. Mūsų mokyklos auklėtiniai dirbo biznio centro, verslo trikampio, Vilniaus viešbučio „BALTPARK“, „Šarūno“ viešbučio ir kitų šiuolaikinių objektų statybose. Mūsų mokiniai atlieka gamybinę praktiką įmonėse „Robiga“, „Montuotojas“, „Mano būstas“, „IDW metalas ir mediena“ ir t.t. Kiekvienais metais parengiama ir išleidžiama apie 150 kvalifikuotų darbininkų. Pagrindinis dėmesys skiriamas profesijos įsigijimo programai realiomis sąlygomis. Pagrindas yra gebėjimai, reikalingi būtinai kvalifikuotai veiklai, gebėjimas greitai susiorientuoti ir prisitaikyti prie inovacijų ir technologijos raidos. Šalia profesijos dalykų mokykloje vykdomas tęstinis pagrindinis ugdymas. Mokinys, atėjęs iš bendrojo lavinimo mokyklos, mūsų mokykloje gali tęsti bendrojo lavinimo dalykų mokymąsi ar baigti pagrindinę mokyklą.
Mokyklos mokymo bazę sudaro praktinio mokymo dirbtuvės ir teorinio mokymo kabinetai. Praktinio mokymo dirbtuvės įrengtos pagal šiuolaikinius technologinius reikalavimus, yra visi reikalingi įrenginiai, įrankiai, medžiagos ir techninė dokumentacija mokymo programai įvykdyti. Pastaraisiais metais įrengtos naujos šaltkalvystės, elektromontuotojų dirbtuvės. Suvirinimo dirbtuvėse pastatyta nauja švediška dujinio suvirinimo „AGA“ ir pusautomatinio suvirinimo „KEMPPI“ ir „ESAAB“ įranga. Santechnikų dirbtuvėms nupirkti individualaus santechniko įrankių rinkiniai. Mokytojams ir mokiniams sudarytos geros darbo ir mokymosi sąlygos. Pagal šių dienų aktualijas įrengti specialiųjų ir bendrojo lavinimo dalykų kabinetai: lietuvių (valstybinės) kalbos, geografijos, matematikos, fizikos, chemijos, estetikos. Santechnikų, suvirintojų kabinetai papildyti naujai sukomplektuotais stendais, maketais, įrengta laboratorija. Mokyklos informacinių technologijų klasė kiekvienais metais pasipildo nauja kompiuterine įranga. Ekonomikos, istorijos ir užsienio kalbų kabinetuose pastatyti nauji baldai. Mokykloje dirba didelę pedagoginio darbo patirtį turintys aukštos kvalifikacijos pedagogai, mokantys jaunuolius savarankiškai ieškoti žinių, remiantis šiuolaikinės informacinės technikos priemonėmis, jas sisteminti ir vartoti kasdieninėje savo praktinėje veikloje.
Mokykla rengia santechnikus, suvirintojus (elektra ir dujomis), komunalinio ūkio paslaugų darbuotojus (stalius, santechnikus, elektrikus), elektromontuotojus, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojus ir montuotojus, automobilių kėbulų remontininkus. Priimami vaikinai, ne jaunesni kaip 14 metų. Mokymasis trunka 1, 2 arba 3 metus, mokama stipendija. Po mokyklos baigimo mokiniai įdarbinami.
Ankera, UAB
3,8 km | Linkmenų g. 25A (Šnipiškės), Vilnius
Ventiliuojami fasadai, rąstų bei akmens imitacija
Stogų dangos, lietaus nuvedimo sistemos
Fasadų, stogų įrengimo darbai
ventiliuojami fasadai, saidingas, rąstų imitacija, akmens imitacija, stogų dangos, Stogo danga, stogai, stogas, lietaus nuvedimo sistemos, lietaus nuvedimo sistema, lietvamzdžiai, fasadai, fasadų danga, fasadų dangos, skardos lankstiniai, fasadinės plokštės, fasado plokštės, plokštė, plastikinės fasado dailylentės, dailylentės plastikinės, stogo pakalimo dailylentės, siding, plieninės stogo dangos, čerpių imitacija, banguotieji lakštai, profiliuotieji fibrocementiniai lakštai, ALTA-PROFIL, fasadų apdailos plytelės, dekoratyvinės fasado plytelės, akmenį imituojančios fasado plytelės, fasadinė plokštė, skarda, skardos lankstymas, skardiniai stogo elementai, skardinės tvoros, skardinė tvora, skardinimo darbai, skardiniai lietvamzdžiai, plastikiniai lietvamzdžiai, latakai, kraigas, vėjalentė, Statybinės medžiagos, izoliacinės medžiagos, Stogų dengimas, stogų įrengimas, renovacija, apdailos darbai, remonto darbai, statybos darbai
Infrasta, UAB
2,4 km | Antano Tumėno g. 4, "Vilniaus vartai" rytinis įėjimas, 3 aukštas (Naujamiestis), Vilnius
Visos nekilnojamojo turto paslaugos: butų, namų, sklypų ir patalpų pirkimas, pardavimas, nuoma. Naujų namų ir butų statyba ir pardavimas. Žemės darbai, pamatų montavimas, mūro darbai, stogo dengimo darbai betonavimas, tinkavimas, gipso kartono montavimas.Lauko ir vidaus komunikacijų įrengimas, gerbūvio įrengimo darbai. Sienų tinkavimas, glaistymas, dažymas, grindų dangų klojimas, durų montavimas, santechnikos, elektros ir kiti darbai. Statybos darbų priežiūra ir kontrolė.
Statybos stilius, UAB
4,5 km | Dariaus ir Girėno g. 177, Vilnius
UAB „Statybos stilius“ – nuo 1995 m. sėkmingai Lietuvos rinkoje veikianti statybų bendrovė, kurios veiklą apima bendrieji ir specializuoti statybos darbai. Įmonei išduotas Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę atlikti statybos darbus, remonto ir apdailos darbus ypatingos svarbos gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties statybos objektuose.

Pagrindinė įmonės veikla – individualių gyvenamųjų namų statyba ir įrengimas. Taip pat statome ir rekonstruojame įvairios viešosios paskirties, gamybinius, prekybos, administracinius pastatus ir kitus objektus.

Architektūros žinios, statybos darbų išmanymas, lankstumas ir noras bendrauti – geriausia, ką UAB „Statybos stilius“ gali pasiūlyti užsakovui. Sukaupta patirtis bei inovacijos leidžia bendrovei sėkmingai įgyvendinti tiek paprastas, tiek sudėtingas projektuotojų idėjas bei sumanymus.

UAB „Statybos stilius“ – kokybiškai atliekami darbai, operatyvūs ir racionalūs sprendimai, optimaliausi ir efektyviausi pasiūlymai.
Tinkasas, UAB
4,3 km | Kalvarijų g. 125-484, 3 korp. (Žirmūnai), Vilnius
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją, siekiant vykdyti generalinio rangovo funkcijas.
Įmonė yra atestuota LR Aplinkos Ministerija (Atestato nr. 7337). Įmonėje dirba 47 darbuotojas, atestuotas statybos darbų vadovas, galintis vykdyti techninę priežiūrą. Esant poreikiui yra kviečiami papildomi specialistai konkrečių projektų įgyvendinimui.
Įmonė atlieka šiuos darbus:
- Plytelių klijavimas;
- GKP konstrukcijų montavimas: pertvoros, lubos ir kt.
- Glaistymo , dažymo darbai;
- Tinkavimas;
- Įvairių pakabinamų lubų montavimas;
- Elektros instaliacijos darbai;
- Apsaugos ir gaisrinė signalizacija;
- Santechnikos montavimo darbai;
- Fasadų šiltinimo ir apdailos darbai;
- Stogų remontas ir įrengimas;
- Skirtingų grindų dangų įrengimas (medinės grindys, parketas, laminatas, pvc dangos).
Įmonė turi visus reikalingus įrankius bei įrangą darbams atlikti.
Mūsų tikslas – dirbti kokybiškai, laiku atlikti darbus, viršijant užsakovo lūkesčius. Tam mes vykdome nuolatinę darbų vykdymo kontrolę, statybines medžiagas perkame tik iš įgaliotų gamintojų atstovų, užtikrinančių tiekiamų medžiagų kokybę.
Vilsan Baltic, UAB
4,1 km | Ulonų g. 3 (Žirmūnai), Vilnius
Šildymo radiatoriai
Konvektoriai
Rankšluosčių džiovintuvai
Oro šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įranga
Kieto kuro katilai
Dekoratyvinis akmuo
UAB „Vilsan Baltic“ nuo 1996 m. užsiima didmenine ir mažmenine šildymo įrangos prekyba. Siūlome platų šildymo radiatorių, konvektorių, rankšluosčių džiovintuvų asortimentą:

Centrinio šildymo plieninius radiatorius KORADO (Čekiją);
Plieninius vamzdinius šildymo radiatorius ISAN ATOL (Čekiją);
Vamzdinius spiralinius radiatorius ISAN Spiral;
Aliumininius šildymo radiatorius AKLIMAT (Slovėniją);
Ketinius šildymo radiatorius Minsko gamyklą (Baltarusiją);
Elektrinius šildymo radiatorius ADAX;
Elektrinius tepalinius šildymo radiatorius ELPE (Lenkiją);
Dekoratyvinius šildymo radiatorius KORATHERM,TERMA;
Stiklinius šildymo radiatorius ISAN YOU;
Pastatomų ir įleidžiamų konvektorių LICON, ISAN;
Elektrinius konvektorius MINIB (Čekiją).

Taip pat siūlome:
Plieninius, aliumininius, dekoratyvinius rankšluosčių džiovintuvus centriniam šildymui ar šildomus elektra.
Atstovaujame JUWENT gamyklą – tai oro užuolaidos, oro šildytuvai, pramoniniai ir buitiniai ventiliatoriai, oro kondicionavimo ir vėdinimo įrenginiai, rekuperatoriai, šilumokaiščiai, ventiliacinės kameros.
Mūsų asortimente kieto kuro katilai ZEBIEC ir elektriniai šildymo kilimėliai, pajungimo mazgai, termoreguliacinė įrangą.
Importuojame ir itališką dekoratyvinį akmenį INCANA vidinei ir išorinei būsto apdailai.
Siūlome tik sertifikuotas prekes, mūsų pačių importuojamos iš Europos šalių gamintojų – kurių atstovavimo teisę mūsų bendrovei yra suteikta Pabaltijo šalims. Bendrovės specialistai pasiūlys labiausiai tinkančią šildymo sistemą, atsižvelgiant į naudojamą kurą, patalpų paskirtį, kitas ypatybes. Prekėms suteikiamos gamintojo garantijos. Stambiems užsakymams, objektams ir užsienio šalių užsakovams prekės pristatomos tiesiai iš gamintojų. Projektavimo biurus ir montuotojus aprūpiname prietaisų parinkimo programomis.

Mūsų klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema. Reikalui esant prašome skambinti, rašyti arba iškviesti specialistą. Jūs visada laukiami.
Jūsų paslaugoms biuro specialistai, tel./faks. +370 5 2777750

Vadybininkai:
biuras@vilsanbaltic.lt, tel.+370 699 33368
d.prekyba@vilsanbaltic.lt, tel.+370 699 33392

Komercijos direktorius:
info@vilsanbaltic.lt, tel. +370 680 33107
Arinstata, UAB
4,5 km | P. Lukšio g. 16-211 (Žirmūnai), Vilnius
Stogų ir fasadų dangos
Skardinių detalių gamyba, montavimas
Stogų ir fasadų įrengimas, bendrastatybiniai darbai
Stogo langai - prekyba ir montavimas
Termoizoliacinė daugiasluoksnė plokštė (Sandwich)
UAB „Arinstata" - jau keturiolika metų sėkmingai veikianti Lietuvos rinkoje statybų bendrovė, kurios veiklą apima bendrieji ir specializuoti statybos darbai. Veikla apima: Plieninių stogų ir sienų dangos montavimas ir pardavimas; Plieninių lietaus nutekėjimo sistemų montavimas ir pardavimas; Skardinių stogo priedų gamyba, montavimas ir pardavimas; Rankų darbo skardos gaminių (nestandartinių išmatavimų) gamyba, montavimas ir pardavimas; Stogo priedų (kopėčių, takelių, vamzdinių sniego ir priešgaisrinių užtvarų) montavimas ir pardavimas; Palangių montavimas ir pardavimas; Stogo langų montavimas ir pardavimas (VELUX, ROTO, FAKRO).
Nuo pat įsikūrimo didžiausią dėmesį UAB „Arinstata" skiria aukštai statybinių medžiagų ir statybos darbų kokybei bei modernių technologijų diegimui. Bendrovės produkcijos asortimentą sudaro daugiau nei dešimt tūkstančių jau patikrintų prekių bei gaminių. Sukaupta patirtis bei inovacijos leidžia bendrovei sėkmingai įgyvendinti tiek paprastas, tiek sudėtingas projektuotojų idėjas bei sumanymus.
Stukma, UAB
1,5 km | Naugarduko g. 91-420 (Vilkpėdė), Vilnius
Mes turime 25 metų patirtį
Apdailos darbai
Montavimo darbai
Kelių (gatvių) tiesimas
Griovimo darbai (ardymas, demontavimas)
Metalo konstrukcijų montavimas
Įvairių stogų įrengimas
Požeminių šiukšlių konteinerių įrengimas
Palėpių įrengimas į gyvenamas patalpas
Objektų valdymas ir techninė priežiūra
Jau 25 metus dirbame Jums!
UAB Stukma savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1994 m. gruodžio m. 27 d. Įmonėje dirba daugiametę patirtį statyboje turintys darbuotojai.
Pažangi statyba, UAB
4,4 km | Metalo g. 19 (Naujininkai), Vilnius
Bendrieji statybos darbai
Apdailos ir remonto darbai
Sąmatų sudarymas
dažymas, plytelių klijavimas, tapetavimas, gipso plokščių lubų, pertvarų montavimas, apdailos remonto darbai, rekonstrukcijos darbai, mūrijimas, tinkavimas, glaistymas, grindų įrengimas, durų montavimas, gyvenamųjų namų statyba, statybos darbai, sąmatos, sąmatų sudarymas
1,7 km | Panerių g. 51 (Naujamiestis), Vilnius
Apdailos ir remonto darbai
Santechnika, inžineriniai tinklai
Bendrastatybiniai darbai
Administravimas
Gręžinių, valymo įrenginių įrengimas
Dujotiekio įrengimas
Elektros instaliacijos įrengimas
Šildymo sistemų įrengimas
statybos darbai, Statyba, apdailos darbai, remonto darbai, aplinkos tvarkymas, apželdinimas, terasų, pavėsinių įrengimas, žemės darbai, interjero dizainas, inžinerinių sistemų projektavimas, statinių projektavimas, apšvietimas, aeroterminis šildymas, elektros darbai, elektrikai, vandens gręžiniai, santechnikos darbai, šildymo sistemų įrengimas, radiatoriai, santechnika, šildymo įranga, šilumos skaitikliai, vandentiekio vamzdžiai, kanalizacijos vamzdžiai, automatika, dulkių ištraukimo, filtravimo sistemos, Geoterminis šildymas, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, vandentiekio įrengimas, kanalizacijos įrengimas, elektros darbai, elektrikai, vonios įrengimas, fasadas, fasadai, fasadų įrengimas, stogai, Stogų dengimas, stogo dengimas, grindų betonavimas, grindų įrengimas, grindų pagrindų įrengimas, grindų pagrindo įrengimas, griovimo darbai, demontavimo darbai, tinkavimas, mūrijimas, betonavimas, tinkavimo, mūrijimo, betonavimo darbai
1,7 km | Panerių g. 51 (Naujamiestis), Vilnius
Kompleksinis triukšmo suvaldymas
Akustinė danga NIGUM
Renovacijai ir naujai statybai
UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.
UAB “Lorensa” komanda tai statybų inovacijų, finansų valdymo ir organizacinių gebėjimų derinys su mokslo pasiekimų pritaikymu praktikoje, projektuotojų potencialo panaudojimu, siekiant užsibrėžtų tikslų. Vienas pagrindinių tikslų yra triukšmo valdymo sprendimai.
Triukšmo valdymo sprendimai labai svarbūs mūsų vis greitėjančiame pasaulyje. Vienas svarbiausių žmogaus darbingumo ir geros nuotaikos rodiklių – geras poilsis ir miegas. Esant dabartiniam gyvenimo tempui ir vis didėjant bendram triukšmui (automobilių,lėktuvų,kaimynų ir pan.) atsirado stiprus poreikis suvaldyti aplinkos triukšmą, kad jo kuo mažiau patektų į gyvenamas patalpas. Sumažinus triukšmą – žmogus gali geriau susikaupti, gerėja bendra fizinė sveikata, tausojama klausa, gerėja emocinė būklė.
Esame tam, kad padėtume visuomenei suvaldyti triukšmą.
Naudojame eilę įvairių produktų, kurie padeda suvaldyti triukšmą. Tai ir akustinė danga grindims ir sienoms, ir įvairūs jų junginiai. Sunku perteikti visą spektrą, daugiau informacijos galite rasti čia. Be abejo produktai nuolat bus pildomi, jau dabar rašant šį tekstą, turime naujovę iš plastiko atliekų sukurtą šiluminę-akustinę plokštę, neužilgo ji jau bus pristatyta Lietuvoje. Mes iš tiesų rūpinamės žmogaus sveikata, žinome kokią įtaką sveikatai turi triukšmas, todėl sakome su mūsų produktu triukšmas gali būti komfortiškas.
Mūsų išradimai, patvirtinti mokslininkų, kaip patikimos garso suvaldymo priemonės. Tai nėra visiškai nauja Europoje, naudojame Partnerių iš Italijos perdirbtos gumos plokštes ir jungiame su įvairiais paviršiais, gautas produktas jau yra mūsų AGP plokštės. Mūsų produkcija patentuota patentų biure. Dokumentacija galite rasti čia.
Savo darbu prisidedam prie tvarios ir švarios aplinkos kūrimo, naudojame perdirbtas medžiagas, ir tuo pabaigiame “Recycling” ciklą.