Įmonių sąrašas

Radvydė, UAB

92105 Klaipėda

(8 684) 79498
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 684) 79498
Tinklalapis
www.radvyde.lt
El. paštas
info@radvyde.lt
Direktorė
Irena Norvaišienė
Įmonės kodas
140792440
PVM kodas
LT407924418

Radvydė, UAB

Visos valymo paslaugos. Sudaromos ilgalaikės pastovaus aptarnavimo sutartys.
Valymo paslaugos. Patalpų, biurų, butų, įmonių, privačių namų valymas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos, Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Langų plovimas, valymas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Generalinis tvarkymas (valymas) po statybinių (remonto) darbų. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Minkštų baldų, kiliminių dangų valymas drėgnu būdu namuose bei įmonėse. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Kietų dangų atšveitimas (valymas), impregnavimas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Kietų dangų dengimas apsauginėmis plėvelėmis, poliravimas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Lauko teritorijų valymas bei priežiūra.
Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas