Įmonių sąrašas

Rovada, UAB

Paliepės g. 8, Deltuva, 20306 Ukmergės r.

(8 340) 47267
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 340) 47267
Tinklalapis
www.rovada.lt
El. paštas
info@rovada.lt
Direktorius
Kęstutis Blauzdys
Įmonės kodas
182900965
PVM kodas
LT829009610

Rovada, UAB

Įmonė įkurta 1996 metais. Veiklą pradėjo kaip tarinių lentelių gamintoja, toliau plėtė savo gamybos sritis. Ilgą laiką gamino baldų detalių ir parketo ruošinius iš beržo medienos. Kirto miškus, užsiėmė medienos pervežimu miškovežiais.
2008 metais įmonė investavo į naujus įrengimus ir pradėjo rąstinių namų su norvegišku sukirtimo kampu gamybą.
Šiuo metu pagrindinės veiklos kryptys yra: Rąstinių namų, pastatų gamyba ir statyba. Malkų gamyba ir eksportas. Statybinės medienos gamyba.
Įmonės personalas – tai energingi ir ryžtingi žmonės, kvalifikuoti savo srities specialistai. Atsakingai žiūrintys į savo prisiimtų įsipareigojimų įvykdymą. Tai vienas iš faktorių, leidžiantis mums garantuoti greitą ir kokybišką Jūsų užsakymų įvykdymą.
Įmonės tikslai ir strategija
UAB ROVADA , turėdama gerus savo srities specialistus bei partnerius, savo versle stengiasi orientuotis į Vakarų Europos, Skandinavijos ir Lietuvos klientus.
Kaip malkų eksportuotoja, įmone jau yra įgavusi klientų pasitikėjimą Vokietijos rinkoje, toliau stengiasi jį išlaikyti bei augti kartu su klientais ir besikeičiančia rinka.
Įmonė kaip rąstinių namų gamintoja yra dar labai jauna rinkos dalyvė, tačiau turinti kompetentingą kolektyvą ir vieną iš geriausių rąstinių namų gamybos technologiją. Esame tikri, kad mus įvertins potencialūs klientai ir mes būsime patenkinti, galėdami šioje nedidelėje rinkoje parduoti ir savo produktą.
UAB ROVADA planuoja susirasti klientų Norvegijos rinkoje. Šiai rinkai tikrai gali pasiūlyti labai patrauklų kokybės ir kainos atžvilgiu produktą.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas