Įmonių sąrašas

Safetyrespect, UAB

Ukmergės g. 427, C korp., 12107 Vilnius
(8 5) 2334400
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2334400
Tinklalapis
Generalinis Direktorius
Arnoldas Marciuška
Įmonės kodas
304157272
PVM kodas
LT100009997113

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

APSAUGOS NUO KRITIMO SPECIALISTAI
Dalyvaujame visame statybų procese, kad galėtume padėti savo klientams visose situacijose, kuriose reikalingi apsauginiai kraštų atitvarai.
Mes, SafetyRespect, išsaugome gyvybes, nes specializuojamės statybos pramonėje naudojamų apsauginių kraštų atitvarų gamyboje. Mūsų produktų tobulinimas vykdomas atsižvelgiant į klientų saugos statybų aikštelėse poreikius, taip pat taikomus įstatymus ir standartus. Dalyvaujame visame statybų procese, kad galėtume padėti savo klientams visose situacijose, kuriose reikalingi apsauginiai kraštų atitvarai.
Atliekame skaičiavimus, ruošiame dokumentus, gaminame bei teikiame apsauginių kraštų atitvarų sprendimus visiems statomiems projektams. Didžioji dalis siūlomų apsauginių kraštų atitvarų gaminami mūsų modernioje gamykloje, todėl užtikrinamas gamybos lankstumas, kokybės ir našumo kontrolė.

Siūlome apsauginių kraštų atitvarų pardavimą, nuomą bei montavimą, aptarnavimo ir logistikos paslaugas iš savo sandėlių. Prisiimdami tvirtus įsipareigojimus ir vykdydami išskirtinį dalyvavimą, glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, kad užtikrintume aukščiausią įmanomą saugos lygį ir optimalų lėšų panaudojimą.

daugiau...