Įmonių sąrašas

Shtorm, UAB

Budnykų g. 18, Maišiagala, 14243 Vilniaus r.

(8 608) 53905
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 608) 53905
Tinklalapis
www.shtorm.lt
El. paštas
info@shtorm.lt
Direktorius
Arnold Kulikovski
Įmonės kodas
302487435

Shtorm, UAB

Daugiau nei dešimt metų specializuojamės vartų automatikos įrengimo bei priežiūros srityje. Mūsų specialistai – ilgametę patirtį turintys profesionalai. Jie geba ne tik kokybiškai atlikti montavimo, suderinimo ar remonto darbus, bet ir maloniai aptarnauja.

Konsultuojame klientus įsigyjant naujus vartus, garažo duris, pakeliamuosius užtvarus ir jiems skirtas automatikos sistemas. Mūsų partneriai – didžiausios Lietuvos ir Europos įmonės, gaminančios bei tiekiančios aukščiausios kokybės gaminius.

Kuriame bei įgyvendiname individualius ir nestandartinius projektus. Mėgstame iššūkius, kai tenka kurti naujus, Lietuvoje neregėtus sprendimus. Klientas gali panorėti bet ko, o mūsų užduotis – norus įgyvendinti.

Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros bei remonto paslaugas. Reguliari priežiūra leidžia klientams išvengti netikėtų gedimų, padeda prailginti įrenginių eksploatacijos laikotarpį ir taip leidžia sutaupyti. Atsiradus problemoms, operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Su mumis nebūna problemų susiekti ir po darbo valandų.

Mes renkamės turėti ne vienkartinius, o ilgalaikius santykius su klientais, todėl visos kainos pas mus yra protingos, o prekėms ir paslaugoms suteikiama ilgalaikė kokybės garantija.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas