Įmonių sąrašas

Statybos inovacija, UAB

Kareivių g. 19 (Žirmūnai), 09117 Vilnius

(8 659) 60722
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 659) 60722
Tinklalapis
www.statybosinovacija.lt
El. paštas
info@statybosinovacija.lt
Direktorius
Dainius Noreika
Įmonės kodas
302343342
PVM kodas
LT100004734014

Statybos inovacija, UAB

STATYBOS INOVACIJA, UAB – atestuota statybos darbų įmonė, šiuo metu vykdanti pagrindinę veiklą individualių namų statybos rinkoje.

Namo statybos procesas yra sudėtingas ir labai atsakingas, būtent dėl to reikia apgalvoti visas smulkmenas. Mes konsultuojame pasirenkant sklypą namo statybai, padedame sukurti namo koncepciją, bei bendradarbiaujame vykdant projektavimo darbus. Namo projektavimą reikėtų pradėti nuo to, kokių patalpų reikia šeimai ir kokio dydžio jos turėtu būti. Negalima pamiršti ir apie tai kiek žmonių gyvens name, kokie yra šeimos poreikiai, koks yra šeimos gyvenimo būdas. Būtina atsižvelgti ir į 10 ar 30 metų perspektyvą, jei statome namą visam gyvenimui. Visi šiame pasiruošimo etape daromi žingsniai yra labai svarbus, kad namo statyba būtų sėkminga.

Mūsų misija - tapti partneriais, vystant Jūsų namo statybos projektą, padedant savo žiniomis ir ilgamete statybų bei nekilnojamo turto vystymo patirtimi. Mūsų įmonėje dirba tik atestuoti statybos vadovai, tai užtikrina, kad ypatingų statinių statyboms vadovautų tik atitinkamos kvalifikacijos specialistai. Darbus vykdo specializuotos statybų brigados, sukomplektuotos per ilgus metus iš patyrusių meistrų.

Mes garantuojame tikslią sąmata, kurios ir įsipareigojame laikytis.

Esame atsakingi už galutinį produktą ir jo kokybę.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Statybos inovacija, UAB

YIT Kausta, AB

Naglio g. 4A (Petrašiūnai), 52600 Kaunas
 (8 37) 452348
    www.yit.lt
AB "YIT Kausta" yra viena didžiausių įmonių statybų srityje Lietuvoje, kurianti patrauklią ir darnią miesto aplinką, statanti gyvenamuosius namus, patalpas verslui bei turinti efektyviai veikiančią garantinę tarnybą. YIT Kausta turi padalinius Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.