Nauja PROCUT sraigtų linija iš Rawlplug

2023 m. rugsėjo 15 d.
Nauja PROCUT sraigtų linija iš Rawlplug

Mediena ne tik graži, bet ir natūrali bei patvari medžiaga. Nenuostabu, kad šiuo metu ji išgyvena renesansą. Tradicinio ir net moderniausio stiliaus baldai, apdailos komponentai ir visos sistemos arba statybiniai elementai tiek vienos šeimos būsto, tiek daugiabučio statyboms – visais šiais atvejais galima naudoti medieną. Mediena patenkina praktiškai visus poreikius.

Mediena – puiki medžiaga, kuri vėl madinga

Medieną galima naudoti patvarių konstrukcijų statybai, fasado dangai, vidaus apdailos elementams, sienoms, laiptams, dekoravimo elementams, baldams, durims ar langų rėmams. Mediena – tipiška statybinė medžiaga, kuri vis labiau populiarėja Lenkijoje ne tik dėl savo natūralios kilmės, bet ir dėl šilumos ir jaukumo, kurį ji suteikia interjerui. Ši medžiaga – tai daugelio būsimų būstų savininkų svajonės išsipildymas. Be to, mediena pasižymi puikiomis fizinėmis, techninėmis ir mechaninėmis savybėmis, kuriomis statybų pramonė vis plačiau naudojasi. Kadangi pati gamta sukūrė vieną iš geriausių, paruoštų naudoti medžiagų, „Rawlplug“ ėmėsi iššūkio sukurti tvirtinimo detales, kurios atitiktų jos parametrus ir aukštos kokybės struktūrą. Taip atsirado visiškai naujas PROCUT medvaržčių asortimentas. Nors tai pareikalavo daug pastangų, rezultatas yra daugiau negu patenkinamas. Šie nauji tvirtinimo elementai puikiai tinka naudoti tomis sąlygomis, kurioms jie buvo sukurti.

Šimto metų patvarumas

Mediniai namai gali būti naudojami ilgiau kaip 100 metų. Bent jau taip neapsisprendusiesiems tvirtina šio statybos sektoriaus specialistai. Be to, nors tai daugeliui kelia nuostabą, tokių namų atsparumas ugniai geresnis (2 val.) lyginant su tais, kurie pastatyti iš tradicinių medžiagų (1 val.), o šilumos laidumas – mažas, todėl užtikrinamos nedidelės energijos sąnaudos ir eksploatacijos išlaidos. Šiais laikais svarbiausias medienos statybos sektoriaus privalumas – laikas, reikalingas tokiam namui pastatyti. Priklausomai nuo konstrukcijos tipo, pasirinktos konstrukcijos technologijos ir grindų ploto, tai už priimtiną kainą kvadratiniam metrui galima atlikti vos per tris savaites (darant prielaidą, kad statoma iš surenkamųjų komponentų). Atsižvelgiant į nuolat didėjančias darbo sąnaudas, tai neabejotinai gali įtikinti daugelį investuotojų. Akivaizdu, kodėl mediena turi tiek daug šalininkų – ji patvari, tvirta, ją patogu ir malonu naudoti statybose. Taigi naujieji „Rawlplug“ medvaržčiai taip pat atitinka tokias savybes.

„Rawlplug“ – naujų pritaikymo galimybių ekspertas

„Rawlplug“ įmonė, 2019 m. šventusi savo šimtmetį, visada buvo tvirtinimo elementų, profesionalių produktų, specializuotų paslaugų ir novatoriškų mokymų ekspertas. „Rawlplug“ tvirtinimo elementai naudojami statybvietėse visame pasaulyje: tiesiant kelius, tiltus, tunelius, požeminius geležinkelius, statant sporto objektus, gamybos sales, sandėlius ar energetikos įrenginių patalpas. Visais naudojimo atvejais „Rawlplug“ užtikrina neprilygstamą gamybos kokybę ir patikimumą. Iki šiol „Rawlplug“ pagrindinė interesų sritis buvo mechaniniai arba cheminiai inkarai, skirti specialiam pritaikymui, taip pat platus fasadų ir lengvų tvirtinimo elementų diapazonas. Atsižvelgdama į didėjantį medienos konstrukcijų populiarumą, „Rawlplug“ nusprendė maksimaliai išnaudoti savo patirtį ir potencialą ir išplėsti savo medvaržčių asortimentą. Taip atsirado PROCUT tvirtinimo detalių koncepciją. Naujas „Rawlplug“ pasiūlymas – tai atsakas į dabartinius sektoriaus poreikius ir reikmes. Novatoriškas varžtų dizainas ir pagaminimo kokybė garantuoja nekintamas mechanines savybes ir ilgaamžiškumą daugybę eksploatavimo metų.

Visa produktų sistema

„Rawlplug“ siūlo ne tik varžtus, bet ir įvairius elektrinius įrankius bei priedus, kurie specialiai pritaikyti medinių namų rangovų poreikiams ir padeda greitai bei efektyviai atlikti darbus statybvietėje. 18 V „RawlDrivers“ suktuvai, „RawlWrenches“ veržliarakčiai ir „RawlGrinder“ šlifuoklis su daugybe specialių priedų ir eksploatacinių medžiagų leidžia atlikti bet kokius darbus su „Rawlplug Procut“ asortimento medvaržčiais, nepriklausomai nuo darbų sudėtingumo lygio.

Žinomas prekės ženklas, nauji varžtai, nauja kokybė

PROCUT medvaržčiai sukurti taip, kad pirmiausia atitiktų specifinius statybos pramonės poreikius, nepriklausomai nuo sektoriaus, ir užtikrintų patogumą, tvirtinimo greitį, naudojimo saugumą ir ekonomiškumą visą tarnavimo laiką. Jų dizainas pasižymi visomis pirmiau išvardytomis charakteristikomis, nes varžtus lengva įsukti, o sutrumpintas veržimo momentas, reikalingas varžtui įsukti, garantuoja paprastą montavimą ir padidina montavimo greitį tipiškuose minkštos konstrukcijos medienos pagrinduose – KVH, BSH, CLT, SWP, OSB ir faneroje. Šiuo atveju įdiegtos naujovės: didelio tikslumo valcuotas sriegis, dailiai pereinantis į galvutę, su koaksialiai išdėstytomis briaunomis, kurios perskelia medieną ir leidžia akimirksniu pradėti sukti varžtą, kai jis uždedamas ant pagrindo. Šis produktas pagerina darbo ergonomiką ir padidina darbo sąnaudų efektyvumą, nes dėl lengvesnio ir greitesnio pritaikymo trumpiau naudojami elektros įrankiai, o svarbiausia – operatorius patiria mažesnį nuovargį. Be to, dar viena unikali R-PTX ir R-PTK varžtų savybė, vadinama frezavimo tašku, esanti tiesiai prie sriegio, padidina skylės skersmenį prie varžto koto, kai jis yra įsukamas, ir taip sumažina riedėjimo varžą šioje tvirtinimo elemento dalyje.

„Rawlplug“ atsižvelgia į dar vieną veiksnį, kuris svarbus kuriant produktus medienos ir medienos medžiagų jungtims – tai sauga ir vizuali paviršiaus kokybė po produkto naudojimo. Naujieji PROCUT R-PTX ir R-PVS įleidžiami medvaržčiai su specialiais įtarpiais po galvute, neleidžia sugadinti paviršių dėl pernelyg stipraus smūgio į medieną ir varžtui kliūti metaliniame pagrinde. Jie užtikrina tikslų kišeninių skylių medienoje frezavimą, todėl lengviau pasiekiamas tiesus tvirtinimas ir optimalus sriegimas. Galvutės struktūra praskleidžia medinį pagrindą ir puikiai apsaugo nuo kartu tvirtinamų medžiagų sutrūkinėjimo, o tai leidžia žymiai sumažinti galimą atliekų kiekį. Be to, nereikia išankstinio sujungiamų medžiagų pragręžimo. Svarbiausia aprašytų tvirtinimo elementų ypatybė yra kruopščiai suprojektuotas skersinių briaunų aukštis prie varžto galvutės. Užuot pjovusios medienos medžiagą, jos ją išskleidžia ir suformuoja puikiai tinkančio skersmens skylę. Tai apsaugo medieną nuo įtrūkimų, o sriegį ir skylę – nuo užsikimšimo. Varžtų paslaptis – skirtumas tarp skylės pjovimo ir frezavimo bei pluoštų praskleidimo, kurie šiuo atveju kuo arčiau grįžta į savo pradinę padėtį ir nepažeidžia medienos struktūros. Šio proceso metu pluoštai susiglaudžia aplink varžtą, dar labiau padidindami jungties tvirtumą ir apkrovos galią. Norint, kad montavimas būtų dar patogesnis, visi varžtai tvirtinami RAWLBIT suktuvu. Kūginis T suktuvo lizdo dizainas, sukurtas taip, kad atitiktų apatinį matmenų tolerancijos diapazoną, leidžia tvirčiau ir tiksliau pritvirtinti antgalį, o tai palengvina tinkamą varžto įsukimą ir sukuria „mechaninio susijungimo“ jausmą tarp antgalio ir varžto, apsaugodamas jį nuo nuslydimo ar net nuo iškritimo. „Rawlplug“ šią specifinę problemą išsprendė taip, kad sumažėtų antgalių skaičius pagal galimą varžtų skersmenį. Taigi beveik 90 % visų PROCUT varžtų galite įsukti vos su dviem antgaliais. Ar atsirastų ekspertas, kuris neįvertintų tokio tvirtinamų elementų paprastumo ir maksimalaus patikimumo?

Per visą varžto ilgį – kiekvienas centimetras profesionalumo

Statant medinius namus, atliekant įvairius apdailos darbus, kai naudojama mediena ir panašios medžiagos, ir net atliekant „pasidaryk pats“ darbus, kurie pastaruoju metu tapo tokie populiarūs, labai naudinga, kai universaliai galima naudoti vieną ir tą patį produktą. Tai ne tik padeda greičiau priimti sprendimą pirkti, nes nereikia kelių ar net keliolikos skirtingų tvirtinimo elementų, bet ir leidžia žymiai sumažinti darbui reikalingų prekių skaičių ir tuo pačiu sumažinti su darbu susijusias išlaidas. „Rawlplug“ varžtai R-PTK yra universalaus tvirtinimo pavyzdys – puikiai tinka montuoti konstrukcinius elementus arba skirtingų tipų medinių komponentų sujungimui, todėl juos galima daug kur pritaikyti. Tai leidžia naudotojui juos rinktis daugumai darbų, atliekamų su skirtingomis medžiagomis, pvz., medinių konstrukcinių elementų montavimui, gegnių tvirtinimui prie stogo grebėstų ar pergolų, baldakimų ir pavėsinių montavimui. Varžtų dizainas užtikrina švarų jungties montavimą ir patikimumą, o unikali kryžminė galvutė yra skirta perkelti padidėjusias apkrovas. Dėl šios priežasties suderinamų pagrindo medžiagų asortimentas yra išskirtinai platus. Tai gali būti medžio drožlių plokštės, medžio plokštės, mediena, klijuota laminuota mediena, OSB, o R-PTK varžtas yra sertifikuotas naudoti su jomis visomis. Be to, užtikrinamas platus galimų dydžių pasirinkimas, be ko neapsieina nė vienas specialistas ar meistras. Kaip tikras tvirtinimo detalių ekspertas, „Rawlplug“ ypatingą dėmesį skiria specialistams, atstovaujantiems kiekvienam statybos pramonės segmentui. Kalbant apie medienos tvirtinimo elementus, šis dėmesys atsispindi R-PVS ir R-PVZ srieginiuose strypuose ir R-PCZ varžtuose su dvigubu sriegiu. Pirmieji du yra skirti įvairios rūšies armatūrai didelėse medinėse konstrukcijose tvirtinti ir daugiausia naudojami parodų, biurų, poilsio, sporto, pramonės ar žemės ūkio pastatuose. Kai montuojamos tokios konstrukcijos, klijuotos sijos sutvirtinamos pilnais sriegiais. Siekdami pasirinkti tinkamus tvirtinimo elementus ir tinkamą jų išdėstymą konstrukcijose, „Rawlplug“ inžinieriai sukūrė EASY FIX medienos tvirtinimo būdą, leidžiantį architektams, projektuotojams, rangovams ir visiems kitiems naudotojams pasirinkti tinkamas tvirtinimo detales kiekvienam darbui. Čia taip pat galite rasti parametrus, reikalingus tinkamam R-PCZ varžtų su dvigubais sriegiais montavimui, kurių naudojimas jau pranoko lūkesčius tvirtinant šilumines izoliacines medžiagas ant nuožulnių stogų gegnių. Kaip jau minėta, R-PVZ ir R-PCZ priklauso specialiai tvirtinimo elementų grupei. Bendras jų bruožas – sumažinto dydžio varžto galvutė, kuri ypač naudinga, kai varžtai sukami į medieną. Dėl to varžto išsukama skylė tampa beveik nematoma ir pagerėja paviršiaus vizualinė kokybė, o sriegis tiesiai po varžto galvute užtikrina didelį mechaninį tvirtumą sujungimuose, sukurtuose naudojant šias tvirtinimo detales.

Specialus sprendimas specialiems poreikiams

Kiekvieną dieną galima įsitikinti „Rawlplug“ produktų patikimumu. Remiantis 100 metų patirtimi ir tiesiogiai atsižvelgiant į specialistų poreikius, šis prekės ženklas kuria produktus atkreipdamas dėmesį į mažiausias detales, todėl jo logotipu pažymėtos tvirtinimo detalės ir tvirtinimo elementai yra labai vertinami klientų iš visų statybos pramonės segmentų. Į rinką patekus naujiems „PROCUT“ medvaržčiams su mediena dirbantys profesionalai turės galimybę dar kartą įsitikinti jų poreikiams pritaikytų produktų universalumu, ilgaamžišku ir saugumu, kurie neabejotinai suteiks visiškai naują kokybę jų kasdieniame darbe. „Rawlplug“ ir vėl nenuvylė.

Nauji straipsniai

 • 9 privalumai, dėl kurių žmonės pasirenka medines stumdomas duris savo terasai

  Terasos durys suteikia ne tik prieigą prie namo išorinės ar vidinės erdvės, bet ir gali turėti didelę įtaką bendrai namo išvaizdai ir funkcionalumui. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra stumdomos terasos durys, o ypač medinės stumdomos terasos durys. Šis pasirinkimas yra ne tik estetiškai patrauklus, bet ir praktiškas. Kaip medinės terasos durys padeda sukurti estetiką? Medinės...
 • Ką reikia žinoti apie garažo vartų pasirinkimą?

  Vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis garažo vartus, yra medžiaga, iš kurios jie pagaminti, ir ilgaamžiškumas. Garažo vartai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant medieną, plieną, aliuminį ir stiklo pluoštą. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, todėl būtina pasirinkti medžiagą, atitinkančią jūsų poreikius ir biudžetą. Pavyzdžiui, medinės durys yra...
 • Kaip rasti patikimą santechnikos specialistą?

  Norint rasti patikimą santechniką, būtina patikrinti, ar tinkamai išduotas leidimas ir sertifikatas. Licencijuotas santechnikas yra išklausęs reikiamus mokymus ir išlaikęs reikiamus egzaminus, kad parodytų savo žinias ir kompetenciją šioje srityje. Tai užtikrina, kad jie yra pasirengę saugiai ir efektyviai spręsti įvairias vandentiekio problemas. Be to, profesinių organizacijų, pvz.,...
 • Kova su kalkių nuosėdomis jūsų namuose

  Kalkių nuosėdų kaupimasis yra dažna problema daugelio žmonių buityje. Tai sunkiai pašalinami likučiai, kurie kaupiasi ant maišytuvų, dušo galvučių ir prietaisų, tokių kaip virduliai ir indaplovės. Nors iš pradžių kalkių nuosėdos gali atrodyti nekenksmingos, jų ignoravimas gali turėti neigiamų pasekmių jūsų namų vandentiekiui, prietaisams ir net jūsų sveikatai. Todėl vertėtų išsiaiškinti, kas...
 • Neprilygstama individualių virtuvės dizainų vertė

  Neprilygstama individualių virtuvės dizainų vertė Svarbiausia sukurti virtuvę, kuri sklandžiai derėtų prie jūsų erdvės ir gyvenimo būdo. Svarstydami apie virtuvės pertvarkymą, turite suprasti, kad pagal užsakymą suprojektuotos virtuvės išsiskiria daugybe privalumų. Jos yra ne tik prabanga, bet ir protinga investicija, kuri ilgainiui atsiperka. Panagrinėkime įtikinamas priežastis, kodėl...
 • Energetinio efektyvumo ir aplinkos tvarumo inovacijos: šilumos siurbliai oras vanduo

  Šilumos siurblių oras-vanduo technologija tapo vienu iš pagrindinių inovatyvių sprendimų šiuolaikiniuose namuose, atnešančiu nemažai privalumų savininkams. Naujausios pažangos šioje srityje garantuoja energijos efektyvumą, ekonominį naudingumą ir mažesnį poveikį aplinkai. Straipsnyje detaliau panagrinėsime, kodėl ši technologija tampa populiari ir kaip ji veikia, bei kokios yra jos...
 • Išmanios namų sistemos JUNG HOME privalumams atskleisti – specialus stendas parodoje „Supernamai 2023“

  Išmanios namų sistemos JUNG HOME privalumams atskleisti – specialus stendas parodoje „Supernamai 2023“ Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę...
 • Kodėl mobilūs nameliai tampa vis dažnesniu klientų pasirinkimu?

  ,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame...
 • Modifikacijos, kurios nedaro įtakos namelio kainai

  ,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame...
 • Sužinokite: 5 atsinaujinančios saulės energijos privalumai

  Laikais, kai tvarūs sprendimai darosi vis populiaresni, saulės energija nemažai daliai žmonių tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Nenuostabu, juk šis atsinaujinantis energijos šaltinis suteikia daugybę privalumų, kurie neapsiriboja tik nauda aplinkai. Taigi, pakalbėkime apie pagrindinius iš jų. 1. Teigiamas poveikis aplinkai Vienas reikšmingiausių saulės energijos...
 • 3 idėjos, kaip praktiškai išnaudoti mažo miegamojo erdvę

  Funkcionaliam ir patraukliam miegamajam sukurti ne visada reikia didelės erdvės. Įgyvendindami apgalvotus sprendimus ir atsižvelgdami į novatoriškas dizaino idėjas, galite maksimaliai išnaudoti savo miegamojo erdvę. Patarimais, kaip ją paversti stilinga ir organizuota, dalinamės šiame straipsnyje. Daugiafunkciai baldai Vienas iš veiksmingiausių būdų optimizuoti miegamojo erdvę...
 • Tvaraus gyvenimo siekiamybė: kaip prie to gali prisidėti... šviesos jungiklis?

  Vartotojų sąmoningumas apie energijos resursų suvartojimą ir tvarumo svarbą auga, todėl vis daugiau mūsų keičia savo kasdienius įpročius ir netgi namų aplinką. Visgi, ne visi susimąsto, kokį pėdsaką palieka iš pirmo žvilgsnio atrodančios nedidelės buities detalės – namuose esantys jungikliai ar kištukiniai lizdai. Be pastarųjų neatsiejami nė vieni namai, todėl svarbu atsakingai rinktis...
 • Maža, bet svarbi ir išmani vonios interjero detalė – WC vandens nuleidimo mygtukas

  Nors vonios kambario pagrindas – būtiniausia įranga ir baldai, ne mažiau svarbūs yra ir vonios aksesuarai bei funkcionalios baldų bei sanitarinių sistemų detalės. Pastarosios ne tik prisideda prie interjero dizaino, bet ir palengvina kasdienybę. Pavyzdžiui, į sieną montuojamų potinkinių rėmų, skirtų pakabinamiems WC puodams, vandens nuleidimo mygtuko formų, spalvų ir medžiagų priderinimo...
 • Kurkite išskirtinę prieškambario atmosferą su moderniais prieškambario baldais

  Erdvus prieškambaris – kone kiekvieno svajonė. Nors pagal savo projektą pastatytame name nesunku jį turėti, daugumoje daugiabučio namo butų koridorius dažniausiai būna nedidelis. Be to, jis dažnai yra siauras ir nenuoseklus. Laimei, praktiški prieškambario baldai iš leojar.lt leidžia palaikyti tvarką ir įdiegti funkcionalumą, o kiti smulkūs elementai leidžia sutvarkyti nedidelę erdvę...
 • Biologinis nuotekų valymo įrenginys - kaip išsirinkti?

  Turite sodybą ar statote naują namą? Pradedant statybas klausimų gausybė, o patarimų internete vienu ar kitu klausimu tiek, kad sunku nepasimesti... Vienu ir kitu atveju galime Jums padėti apsispręsti nuotekų nuvedimo klausimu. Nuspręsite jungtis prie miesto tinklų arba montuoti nuotekų valymo įrenginį - abu atvejai mūsų sritis! Siūlome visus žemės kasimo klausimus patikėti mūsų gausiai...
 • Kaip tinkamai pasirinkti ir naudoti vertikalų griebtuvą plokštėms?

  Griebtuvai – kėlimo įrenginiai, kurie itin pasitarnauja transportuojant įvairaus tipo krovinius. Kėlimo įrangos asortimente galima rasti įvairių tipų griebtuvus, skirtus skirtingoms kėlimo užduotims bei pritaikytus skirtingai kėlimo padėčiai. Todėl renkantis griebtuvą reikėtų suplanuoti tikslius kėlimo uždavinius ir pasirinkti konkrečiai jiems maksimaliai pritaikytą griebtuvo tipą....
 • Reikmuo, kurio galbūt nežinojote, jog gali prireikti statybose

  Yra tokių įrankių, kuriuos net ir neprofesionalai gerai žino ir yra užtikrinti, jog statybose jų tikrai prireiks. Betono maišytuvai, įvairūs pjūklai ar matavimo prietaisai - įrankiai be kurių neapsieis net mažiausias statybos projektas. Tačiau egzistuoja tokie reikmenys, apie kuriuos, ypač mažiau patyrę statybos darbuotojai, net nepagalvoja, kad jų gali prireikti. Vienas tokių prietaisų -...
 • Geležies, mangano, arseno ir amonio grėsmė – vandens nugeležinimo filtrų svarba

  Švarus ir saugus geriamasis vanduo yra pagrindinė sveiko gyvenimo sąlyga. Tačiau įvairiuose vandens šaltiniuose esantys tam tikri mineralai ir teršalai gali kelti didelį pavojų žmonių sveikatai. Tarp jų geležis, manganas, arsenas ir amonis yra potencialūs pavojai. Todėl naudinga pakalbėti apie tai, kaip šios medžiagos gali mums pakenkti ir koks yra gyvybiškai svarbus vandens nugeležinimo...
 • Išmanus būstas – vieta, į kurią užėjus, nebesinori išeiti

  Išmanus būstas – vieta, į kurią užėjus, nebesinori išeiti Protingi, prie žmonių poreikių prisitaikantys būstai, tampa neatsiejama kasdienybės dalimi. Gausėjant inovacijų vis dažniau svarstoma ne apie pavienius išmanius prietaisus, bet apie visą būstą apimančias, ekonomiškai veikiančias, aplinkosauginius ir individualius žmonių poreikius tenkinančias sistemas. Pavyzdžiui, kad atidarius...
 • Kiliminė danga: patarimai ir sprendimai Jūsų interjerui

  Ieškote patarimų ir sprendimų, kaip sukurti patrauklų ir funkcionalų namų ar buto interjerą? Jei taip, tada šis straipsnis jums padės! Straipsnyje aptarsime, kaip išsirinkti patogią kiliminę dangą, kuri suteikia patrauklumą, komfortą bei funkcionalumą jūsų namų ar buto interjerui. Sužinosite, kokie yra kiliminės dangos privalumai ir savybės, kaip pasirinkti tinkamą kiliminę dangą atsižvelgiant...
 • 5 dalykai, kuriuos būtina žinoti renkantis medžio granules

  Ieškant pigesnių ir tvaresnių šildymo sprendimų, vis daugiau žmonių atsigręžia į biokurą. Ir tikrai ne be reikalo. Jeigu ir Jūs ieškote atsinaujinančio, gamtai draugiško kuro, verta išbandyti medžio pjuvenų granules ir briketus. Jie natūralūs, išgaunami iš atsinaujinančių išteklių, džiugina savo kaina ir kokybe. Klausimai, kuriuos verta užduoti renkantis biokurą Perkant pirmą...
 • Misija įmanoma: kaip sukurti vonios kambarį, pritaikytą skirtingiems šeimos narių poreikiams?

  Misija įmanoma: kaip sukurti vonios kambarį, pritaikytą skirtingiems šeimos narių poreikiams? Mokslininkai prognozuoja, kad šimtmečio viduryje daugiau nei pusė pasaulio gyventojų bus įsikūrę miestuose. Pastarieji tankėja, o naujų būstų plotas mažėja, todėl interjero dizaineriai stengiasi kuo efektyviau išnaudoti turimą erdvę. Bendra svetainės, virtuvės ir valgomojo erdvė jau tapo norma,...
 • Terasos įrengimas nuo A iki Ž: kaip įrengti nedidelę namo terasą?

  Lauko terasa ir jos įrengimas yra svarbus uždavinys gyvenant name ir kotedže. Šiuos darbus atliekanti statykterasa.essve.com komanda pasakoja apie terasos statybas ir funkcionalų jos erdvės, baldų ir estetikos planavimą. Investuokite į kokybiškos terasos įrengimą Nepriklausomai nuo jos dydžio, terasa gali tapti idealia erdve Jūsų poilsiui ar net šventėms. Labai svarbu, kad ją įrengtų...
 • Akumuliacinė krosnis – ne tik židinio jaukumas, bet ir puiki šildymo alternatyva

  Akumuliacinės krosnys ypač aktualiomis tapo šoktelėjus elektros ir dujų kainoms aukštyn bei kilus nerimui dėl energetikos sistemos stabilumo. Šis, gana naujas produktas jau sulaukė labai daug palankių vertinimų. Tie kas įsirengė tokias krosnis namuose, stebisi, koks tai puikus šildymo būdas. A++ namas ir krosnis Į klausimą ar tinka A++ namui krosnis, bendrovės...
 • Kaip išsirinkti vonios baldus?

  Vonios kambarys yra vieta, kurioje pradedame ir baigiame dieną, todėl būtina, kad jis būtų ne tik funkcionalus, bet ir patogus ir estetiškai patrauklus. Vonios baldai gali labai prisidėti prie šio kambario išvaizdos ir naudojimo patogumo. Tačiau, su tiek daug pasirinkimo variantų, kaip nuspręsti, kokie baldai yra tinkamiausi jūsų vonios kambariui? Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausius...
 • Augantys būsto užliejimo skaičiai Lietuvoje: rangovai bei draudimo atstovai turi patarimų jūsų atostogų metu

  Augantys būsto užliejimo skaičiai Lietuvoje: rangovai bei draudimo atstovai turi patarimų jūsų atostogų metu Statistiškai dažniausiai Lietuvoje pasitaikantis draudiminis būsto įvykis – užliejimas, kurį daugeliu atveju sukelia pasenę, nusidėvėję inžineriniai tinklai. Nepaisant įsibėgėjančios senų daugiabučių renovacijos, pernai fiksuotas net 27,3 proc. turto draudimo išmokų augimas....
 • Baldų furnitūros gaminiai, išgarsinę „Hettich“ vardą

  Daugiau nei 120 metų rinkoje esantis baldų furnitūros gamintojas “Hettich” tokią pasaulinę šlovę užsitarnavo tikrai ne už gražias akis ir ugningas kalbas įvairiose konferencijose. Visi baldų gamintojai “Hettich” žino už kelis itin svarbius išradimus ir baldų furnitūros gaminius, kurie savo stiliumi ir funkcionalumu pakeitė baldų gaminimo būdus ir netgi tai, kaip mes,...
 • LEA perima iš APVA paramos katilų keitimui administravimą

  VšĮ Lietuvos energetikos agentūra (LEA) nuo šiol administruos „Neefektyvių biomasę naudojančių ar iškastinį kurą naudojančių katilų keitimo į efektyvesnes, atsinaujinančius energijos išteklius naudojančias šilumos gamybos technologijas, individualiuose namuose, neprijungtuose prie centralizuotų šilumos tinklų“ priemonę. Taigi, norint gauti kompensaciją, kuri skatina taršius katilus...
 • Kaip tinkamai susikomplektuoti virtuvę?

  Kiekvienas būstas, kad ir kokio dydžio jis būtų, kad ir kiek kambarių turėtų, visada turi virtuvę. Mažai kas galėtų teigti, matęs namus be virtuvės. Net ir mažiausiame bute rasime nors nedidelį virtuvės kampelį. Net ir nemėgstantys gaminti savo namuose įsirengia nedidelę zoną, kurioje galėtų pasišildyti parduotuvėje įsigytą maistą, išsivirti kavos ar arbatos. Sunku įsivaizduoti, kad toks...
 • Ekspertai pataria, kaip tinkamai suprojektuoti ventiliacijos sistemą

  Didžiųjų miestų gyventojams pažįstamas nuovargio jausmas, sumažėjęs darbingumas, staiga progresuojantis silpnumas. Tuo pačiu patiriame ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Tačiau vos išvažiavus iš miesto visi šie nemalonūs pojūčiai išnyksta ir net esant dideliam karščiui diskomforto nekyla. Iš daugelio neigiamų veiksnių, turinčių įtakos žmogui, pagrindinis yra deguonies trūkumas...
 • Kur yra panaudojami vandens siurbliai?

  Mes gyvename tokiu puikiu laiku, kai daugelis darbų, su kuriais dažnai susiduriame, yra labai su paprastinti tam tikros technologijos pagalba. Tarp tokios įrangos yra vandens siurbliai. Kas yra buitinis siurblys ir kam reikalingas toks įrenginys? Siurblio apibrėžimas yra toks: tai hidraulinė mašina, galinti mechaninę energiją paversti skysčio srauto energija. Šis aprašymas reiškia, kad...
 • Kaip apsaugoti namus nuo vabzdžių vasarą?

  Kai saulė pradeda šviesti pro langus ilgiau ir drąsiau, plačiai juos atidarome, kad galėtume mėgautis dosniais spinduliais ir grynu oru. Deja, dažnai tenka juos ir vėl uždaryti dėl nekviestų svečių uodų, musių ir kitų vabzdžių apsilankymo mūsų namuose. Ar yra išeitis? Ar įmanoma nuo jų apsisaugoti? Tinklelių nuo uodų montavimas ant langų ir durų yra labai paprastas būdas apsisaugoti nuo...
 • Patarimai, kaip išsirinkti kokybišką metalinį lyną

  Lynas, geriau žinomas tiesiog kaip trosas – tiek buityje, tiek įvairiose pramonės šakose itin dažnai naudojamas gaminys iš įvairių metalo lydinių, kuris puikiai atlieka tvirtinimo, įtempimo ar daiktų pakabinimo funkciją. Trosai yra pagaminti iš smulkių, itin plonų metalinių vielų, kurios dažniausiai ir lemia troso tvirtumą, patikimumą ir, savaime suprantama, kokybę. Skirtingi metaliniai...
 • Auganti geriamojo vandens sistemų svarba kasdieniame gyvenime

  Šiuolaikinėje visuomenėje galimybė gauti švaraus ir saugaus geriamojo vandens tapo ypatingai svarbi. Didėjant susirūpinimui dėl neigiamo plastikinių vandens butelių poveikio aplinkai ir galimo pavojaus sveikatai, susijusio su užterštu vandentiekio vandeniu, efektyvių geriamojo vandens sistemų poreikis šiandien yra kaip niekada didelis. Vienas iš populiarėjančių sprendimų – vandens...
 • Renkatės įmontuojamą orkaitę? 5 specialistų patarimai jums

  Dairotės buitinės technikos naujų namų virtuvei, o galbūt norite novatoriškais įrenginiais atnaujinti seną? Moderni įmontuojama orkaitė šiandien – kuriamo įvaizdžio dalis ir galimybė susikurti išties funkcionalią erdvę. Pasirinkimas labai platus – prekių ženklai siūlo skirtingas kainas, funkcijas, dizaino subtilybes. Jeigu neįsivaizduojate, nuo ko pradėti tinkamo įrenginio paiešką,...
 • Gręžtinių polinių pamatų įrengimas – ką apie tai verta žinoti kiekvienam?

  Jei turite nuosavą sklypą ir planuojate namo statybas, pamatų pasirinkimas yra vienas aktualiausių klausimų. Nuo pamatų priklauso viso namo konstrukcijų stabilumas ir Jūsų saugumas, todėl priimti sprendimą būtina išties atsakingai. Lietuvos sparčiai populiarėjantys gręžtiniai poliniai pamatai – optimalus pasirinkimas, kuris tinka ir patinka daugeliui namų savininkų. Kokiais privalumais...
 • Kokie yra stoginių ventiliatorių tipai?

  Kaip geriausiai išvengti drėgmės kaupimosi po stogu? Ar turėčiau įrengti mechaninę ištraukimo sistemą? Ar reikėtų įrengti kraigo ventiliacijos angą? Naudodamiesi šiuo vadovu sužinokite daugiau apie skirtingus stogo vėdinimo tipus ir sistemas. Stogo ventiliacijos vaidmuo ir nauda Ne visi namų savininkai domisi stogo vėdinimu. O juk stogo paskirtis - apsaugoti pastatą ar statinį nuo...
 • Aliuminės lauko durys: dėl kokių savybių jos mėgiamos?

  Aliuminės lauko durys tampa vis populiaresnės, nes patinka daugeliui namų savininkų. Jos garsėja ne tik moderniu ir stiliumi, bet ir daugybe privalumų, kurie pritraukia žmones, ieškančius patikimų, ilgaamžių ir estetiškų durų savo namams. Kodėl aliumininės lauko durys yra geriausias pasirinkimas? Kokie aliuminių durų privalumai? Aliumininės durys išsiskiria iš kitų durų rūšių...
 • Kokie yra patys svarbiausi darbo saugos reikalavimai?

  Kiekvienam bet kurios srities darbuotojui darbdavys privalo garantuoti saugias ir nekenksmingas darbo sąlygas, tai nurodo darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimai. Darbuotojai turi būti apsaugoti nuo galimų fizinių traumų, sveikatai kenksmingų ir pavojingų veiksnių. Kokios yra pačios reikalingiausios saugaus darbo priemonės? Dažniausiai naudojamos saugaus darbo...
 • Kaip pasirūpinti vandens šildytuvu siekiant ilgo veikimo?

  Iš vienų vandens šildytuvų vandenį išleisti būtina, o kitiems ši procedūra nereikalinga. Taip pat verta žinoti ar vandenį išleisti iš boilerio žiemai paliekant boilerį nešildomoje patalpoje ir kaip tai padaryti tinkamai. Šiame straipsnyje pabandysime aptarti kaip pasirūpinti vandens šildytuvu, kad jo veikimas būtų kuo ilgesnis. Kada derėtų išleisti vandenį iš vandens šildytuvo? Paprastai...
 • Vandens nugeležinimo filtrų svarba įrengiant gręžinį

  Gręžiniai tapo populiariu sprendimu kovojant su vandens trūkumu, nes tai yra patikimas ir tvarus vandens šaltinis. Tačiau gręžinių vanduo dažnai kelia sunkumų dėl geležies, kuri gali neigiamai paveikti jo kokybę ir tinkamumą naudoti. Norint įveikti šias problemas ir išnaudoti visas vandens gręžinio galimybes, būtina įrengti vandens nugeležinimo filtrus. Todėl verta panagrinėti su gręžinių...
 • Kaip valyti įtempiamias lubas jų nesugadinant?

  Vis daugiau lietuvių savo namuose komponuoja įtempiamas lubas. Kodėl? Nes jis labai gražiai atrodo, montavimas yra greitas ir sąlyginai pigus, jos tarnauja daug metų ir svarbiausia, kad nėra reiklios. Bent jau kur kas mažiau reiklios nei gipsinės lubos, kurias dažnai reikia perdažyti kas metus arba kitos, kurių valymas irgi sunkus ir dažnesnis nei įtempiamų lubų. Vienas svarbiausių aspektų...
 • Itališkas sienų dekoras

  Statotes naują būstą ar galbūt renovuojate jau turimą? Jeigu svarstote ką daryti su namų sienomis turime Jums puikų sprendimą. Pristatome itališką sienų dekoravimą. Tai puikus būdas susikurti išskirtinai stilingus ir begalo praktiškus namus. Sienų dekoravimas jau nuo senų laikų pasižymi išskirtiniais raštais ir namų akcento sukūrimu. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naujovę. Itališką...
 • Dažniausia įranga, kurios prireikia statybose

  Statybos, išties plati sąvoka. Jos gali apimti tiek gyvenamųjų, tiek komercinių, pramoninių ar net ūkio pastatų statybos ar remonto darbus. Atliekant statybos ar remonto darbus prireikia išties nemažai ne tik skirtingų medžiagų, bet ir priemonių, įrankių ir kitokios įrangos. Statybininkai su pagrindinėmis priemonėmis dirba vos ne kasdien, tad dažniausiai jas įsigyja patys, o štai norintiems...
 • Apšvietimo priemonės, kurios puikiai tinka modernaus stiliaus būstui

  Jau seniai įvairios apšvietimo priemonės atlieka ne tik šviesos sklaidos, bet ir interjero puošmenos funkciją. Šviestuvų parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių medžiagų, netikėtais dizaino sprendimais ir įdomiomis spalvomis praturtintas apšvietimo priemones, kurios nepriekaištingai prisiderina prie kardinaliai skirtingo interjero erdvių. Todėl didžioji dauguma žmonių, savo namų erdvėse...
 • Plieninė stogo danga: kokias privilegijas ji suteikia?

  Pastaraisiais metais atsiranda vis daugiau informacijos apie plieninę stogo dangą ir daugybę jos privalumų. Kaip viena iš patvariausių stogo dangų rinkoje, plieninė stogo danga dažniau pasirenkama už čerpinį stogą, šiferį ir kitas kompozicines stogo medžiagas. Taigi, kodėl verta rinktis plieninį stogą? Plieniniai stogai yra labai tvirti ir patvarūs Plieniniai stogai yra tvirti ir...
 • „Schüco LivIng“ langai: ar tai žingsnis į ateitį?

  Kiekvienas žmogus nori komforto: patogių baldų, kokybiško stogo ir nepralaidžių langų. Langų svarba namams yra aiški: jie saugo nuo kritulių, vagių ir leidžia mėgautis vaizdu. Tačiau kaip išsirinkti langus, kad jie būtų kokybiški, patikimi ir atitiktų rinkos standartus? Funkcionalus ir patogus pastatas yra tas, kuriame kasdienis langų naudojimas nesukelia problemų. Atsakant į šį...
 • Moduliniai nameliai: inovatyvus ir funkcionalus būsto sprendimas

  Pastaraisiais metais moduliniai namai tapo vis populiaresniu ir inovatyviu būsto sprendimu, atitinkančiu šiuolaikines gyvenimo poreikius. Šie kompaktiški, transportuojami ir lengvai montuojami nameliai suteikia daug galimybių tiek gyvenamajai, tiek verslo sričiai. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra moduliniai nameliai, jų privalumus ir galimybes bei kaip jie gali pakeisti tradicinį būsto...
 • Profesionalus statybos projektų valdymas

  Statybos projektų valdymas yra speciali paslauga, be kurios neįmanoma būtų apsieiti statybų metu. Su specialistų pagalba lengviau koordinuojami veiksmai, priimami statybos sprendimai, parenkamos konkrečiai situacijai tinkamiausios išeitys, vyksta sklandus bendradarbiavimas tarp visų pusių. Kaip vykdomi statybos projektai ir ko reikia jų valdymui sužinosite toliau skaitydami šį...
 • Račioko nuoma su operatoriumi – ką svarbu žinoti apie šią techniką?

  Ekskavatorinis krautuvas, arba račiokas, ne veltui yra viena populiariausių ir reikalingiausių sunkiosios technikos priemonių atliekant statybų ir aplinkos tvarkymo darbus. Račioko nuoma su operatoriumi – paslauga, kuria kasdien naudojasi nemažai fizinių asmenų ir nedidelių įmonių. Tiesa, jeigu nenorite nusivilti ir pageidaujate išties patikimos technikos, nuomos paslaugas...