Įmonių sąrašas

A. Vasiliausko IĮ

Dvaro g. 44, Girvainiai, 75382 Šilalės r.
(8 655) 22848

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 655) 22848
El. paštas
vasiliauskas.langai@gmail.com
Savininkas
Artūras Vasiliauskas

Veiklos aprašymas

Mūsų tikslas: prekyba aukštos kokybės PVC gaminiais:originalaus vokiško profilio, bešvinai langai (KBE, TROCAL, VEKA), durys, aliuminio konstrukcijos. Pasiūla žaliuzių, roletų, markizių Balkonų stiklinimas, atnaujinimas, skardinimas.
Jūsų tikslas- išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkančią produkciją, kurios naudojimui betrūks tik kruopščių ir patikimų meistrų rankų pagalbos. Esame tikri, kad liksite patenkinti jų darbu, nes žinoti kaip profesionaliai pagelbėti šių dienų reikliam klientui, taip pat yra vertybė, ir tai tikrai galime Jums garantuoti.
Savo veiklą pradėjome 2011m. pavasarį. Prieš kurdami įmonę, rinkoje jau buvome sukaupę specializuotą patirtį, vykdėme montavimo darbus didesnėms įmonėms. Pasisėmę patirties supratome, kad galime tiesiogiai bendrauti su žmonėmis, nes buvome vertinami už
kruopštumą, sąžiningumą ir lankstumą, taip pat supratome, kad galime pasiūlyti klientams produkciją ir ne už tokią aukštą kainą. Šiandien mūsų įmonės atliktais darbais džiaugiasi užsakovai Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje, Anglijoje, Airijoje
Esame darnus, novatoriškas kolektyvas, savo žiniomis ir patirtimi aplenkęs jau seniai dirbančias įmones.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Sigita
2018.06.11
Užsakinėjo langus mama, rekomendavo, užsakiau ir aš ir kitam rekomenduosiu. Viskas labai aiškiai, labai operatyviai, YPAČ TVARKINGAI. Rekomenduoju!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas