Įmonių sąrašas

Dafasta, UAB

Gardino g. 57, 66161 Druskininkai

(8 650) 25035
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 650) 25035
Tinklalapis
www.dafasta.lt
El. paštas
info@dafasta.lt
Direktorius
Julius Jasaitis
Įmonės kodas
302600057
PVM kodas
LT100005977218

Dafasta, UAB

DAŽAI
UAB „Dafasta“ yra Anglijos dažų kompanijų CROWN ir ATHOL atstovas Lietuvoje.
CROWN yra vienas iš didžiausių ir žinomiausių dažų gamintojų Anglijoje. Įmonės gaminama produkcija yra ypač populiari tarp profesionalių dažytojų. CROWN nuolat bendradarbiauja su įvairiomis mokslinėmis laboratorijomis. Gaminama produkcija nuolat tobulinama, tampa vis labiau ekologiška, kuriami nauji produktai. Paskutiniais metais CROWN pradėjo gaminti dažus su antibakteriniais priedais ligoninėms, specialius dažus perdažyti metalus padengtus PVC danga. Pagaminta nauja metalų dažų grupė, kurių ilgaamžiškumas iki 15 metų. Sertifikuoti dažai betoniniams tiltams ir viadukams. CROWN asortimentas labai platus. Jus supažindiname tik su pačia populiariausia CROWN produkcija. Jeigu turite kokių nors specifinių paviršių ar ieškote ypatingos paskirties dažų – susisiekite su mumis. Bandysime padėti. Lietuvoje CROWN dažai yra žinomi nuo 1995 metų. Jie pasiteisino kaip geros kokybės ir kainos santykio produktai.
ATHOL kompanija yra palyginti nauja – dažus pradėjo gaminti 1976 metais. Produkcija – emulsiniai dažai vidaus sienoms, luboms, akriliniai fasadiniai dažai, akriliniai dažai medienai. ATHOL savo produkciją pagrinde parduoda profesionaliems statybininkams. Todėl didžiausias dėmesys yra skiriamas dažų kokybei ir konkurencingai kainai, o ne išvaizdžiam įpakavimui. Dažai pasižymi geru dengiamumu, mažomis sąnaudomis.
FASADŲ ŠILTINIMAS
Fasadus pradėjome šiltinti prieš 10 metų. UAB „Dafasta“ sukomplektuoja ir parduoda fasadų šiltinimo medžiagas, konsultuoja klientus. Visą laiką dirbame tik su vienu fasadų šiltinimo ir apdailos medžiagų gamintoju – Lietuvos firma UAB „Alkesta“. Šios įmonės apšiltinimo sistemos „PRO THERMO WALL AMP“ bei „PRO THERMO WALL BPS“ yra pirmosios lietuviškos sistemos, sertifikuotos pagal europinius reikalavimus ir joms išduoti Europos techniniai liudijimai (ETL).


daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas