Įmonių sąrašas

Europlastas, UAB

Verkių g. 29 (Žirmūnai), 09108 Vilnius

(8 678) 21777
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 678) 21777
Tinklalapis
www.europlastas.com
El. paštas
europlastas@gmail.com
Direktorius
Evgeny Alekseev
Įmonės kodas
303169396
PVM kodas
LT100008111311

Europlastas, UAB

Lipdiniai - reljefiniai fasadų ir interjero papuošimai (figūriniai, ornamentiniai).

Įvairios kolonos ir piliastrai butui suteikia antikos atmosferą. Pjedestalai ir gembės gali tarnauti stovais gėlėms, meno kūriniams ir t.t.

Lipdiniai parduodami jau paruošti, atskirų modulių ir elementų pavidalu, iš kurių, kaip mozaika, sudedamos vientisos kompozicijos, atitinkančios interjero stilių ir kūrėjo skonį. Galima maksimaliai užpildyti visas įmanomas erdves - paviršius ir plokštumas, kad neliktų lygios vietos, arba, priešingai, apsiriboti keletu patrauklių ir elegantiškų elementų. Labai įspūdingai atrodo asimetriškas reljefų išdėstymas. Biurams ir darbo kabinetams geriau tiks geometrinės figūros (apskritimai, kvadratai, lygiakraščiai trikampiai, ovalai) iš paprastų juostelių. Lipdiniai gali būti įvairiausių spalvų, tad jie suteikia neribotas galimybes eksperimentuoti.

Taigi, neverta atsisakyti lipdinių interjere tik dėl to, kad jie vis dar asocijuojasi su sovietinių laikų puošyba. Dabar yra daug daugiau tam tinkamų medžiagų, jų formų ir, be abejo, naujų dizainerių idėjų. Sumaniai panaudoti dekoro elementai gali sukurti nepakartojamą, originalų įspūdį. Sumaniai panaudoti dekoro elementai gali sukurti nepakartojamą, originalų įspūdį. „Lipdykite" savo namus, kad jie taptų gražiais ir jaukiais.


daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas