Įmonių sąrašas

Guradis, UAB

Kareivių g. 6-304 (Žirmūnai), 09117 Vilnius
(8 5) 2760944
Dirbame dabar 8.00-17.00
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2760944
Tinklalapis
www.guradis.lt
El. paštas
marius@guradis.lt
Direktorius
Marius Gudaitis
Įmonės kodas
304141510
PVM kodas
LT100009868910

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Veiklos aprašymas

UAB “Guradis” įmonės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba buitiniais ir pramoniniais siurbliais, skirtais įvairiausių skysčių transportavimui: butinėms ir pramonės nuotekoms, karštam ir šaltam vandeniui, sunkiosios bei chemijos pramonės technologiniuose procesose naudojamoms medžiagoms ar tirpalams, maisto, šaldymo technikoje naudojamiems skysčiams
Įmonės specialistai dirba šioje srityje daugiau nei 24 metai, todėl garantuojame puiku aptarnavimą, nuolatinį konsultavimą įsigyjant naujus produktus bei išskirtinį dėmesį kiek seniems tiek naujiems klientams.
Mūsų produktai:
Nuotekų siurbliai ir maišyklės FLYGT.
Švedų gamintojas Flygt, tai daugiau nei 100 metų patirtis gaminant panardinamus nuotekų siurblius ir maišykles. Aukščiausius reikalavimus atitinkantys produktai, tai vienas iš lyderių pasaulyje.
Vandens siurbliai LOWARA
Lowara gamina siurblius vandens tiekimui, šilumos ūkiams, slėgio pakėlimo sistemas gyvenamiesiems pastatams, pramonei, priešgaisrines sistemas.
Ozono generatoriai ir UV reaktoriai WEDECO
Jei reikalingas ultra švarus vanduo, ar būtina apsisaugoti nuo bakterijų vandenyje, naudokite Vokietijos gamintojo Wedeco ultravioletinių spindulių įrenginius vandens dezinfekavimui. Šis gamintojas tiekia ir ozono generatorius įvairiems tikslams.
Aeracinės sistemos SANITAIRE
Amerikiečių lėkštinių difuzorių sistemos pasižymi aukštu efektyvumu perduodant deguonį nuotekų valyklose, paprastumu montuojant ir ilgaamžiškumu eksploatuojant.
Siurbliai su vidaus degimo varikliais GODWIN
Godwin gamina mobilius siurblius Anglijoje, avarijų šalinimui, laikinoms apvadinėms linijoms, gruntinio vandens pažeminimo įranga.
Didžiąją dalį prekių importuojame tiesiai iš gamintojų, todėl siūlome pačias palankiausias kainas, užsakomų prekių (atvežimo) pristatymo terminus ir atsiskaitymo sąlygas. Parduotoms prekėms teikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, įrangos montavimas ir priežiūra, servisas, atsarginės dalys.
Kilo klausimų – susisiekite su mumis!
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas