Įmonių sąrašas

Mailo, UAB

S. Daukanto g. 2, 91001 Klaipėda

(8 677) 76246
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 677) 76246
Tinklalapis
www.mailo.lt
El. paštas
klaipeda@mailo.lt
Direktorė
Giedrė Tamošauskienė
Įmonės kodas
302775843
PVM kodas
LT100006923214

Mailo, UAB

„ ...kai pagalvoji apie stiklą ...“ – asmeninė konsultacija, matavimas, projektavimas ir montavimas stiklo gaminių : durų, langų, dušo kabinų, stiklo pertvarų, stiklo sienelių, veidrodžių , stiklo fasadų, balkonų , vitrinų, stiklo verandų.
Įmonės UAB „Mailo“ darbuotojai turintys ilgalaikę patirtį dirbant su stiklu, jo konstrukcijomis, gali įgyvendinti bet kurią svajonę - ,“... kai Jūs pagalvojat apie stiklą..“. Jūsų šiltam ir jaukiam namui: langai, durys, stikliniai stogeliai, stiklo fasadas , stiklo konstrukcijos , balkonų ir balkonečių stiklinimas , stiklo verandos. Jūsų namo jaukumui: dušo kabinos, stiklo sienelės virtuvėje, dekoruotas, spalvotas stiklas balduose, prie židinio, stiklo grindys, turėklai .
Mes konsultuojame , atliekame matavimus ir suprojektuojame gaminius kuriant Jūsų interjerą iš stiklo, dekoruoto stiklo, veidrodžių, stiklo konstrukcijų , langus ir duris. Montuojame gaminius ir atliekame garantinį aptarnavimą.
UAB „Mailo“ naudoja pažangias technologijas, mezga ryšius su patikimais gamintojais ir tiekėjais.
Mes tikime , kad įmonės vertę lemia bendras tikslas, iniciatyvumas, profesionalumas, verslumas, novatoriškumas ir atsakingumas – prisiimame visą atsakomybę už savo darbo rezultatus, laikomės duoto žodžio . Klientus siekiame aptarnauti kokybiškai ir efektyviai.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas